Emile Henry

Forma na pečení 3 ks pařížských baget antracitová Charcoal

v dárkovém balení

  • 2 599 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: EH795506
Značka: Emile Henry
Série: Emile Henry Charcoal
Barva / rozměry: antracitová Charcoal / 39 x 24 cm
Materiál: vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do mrazáku
vhodné do myčky
vhodné do trouby do 300 °C

Popis produktu

Teplý kyprý chléb s křupavou kůrkou, nadýchané pařížské bagety a lehké tousty. Nikdy byste nevěřili, kolik upřímné radosti lze vykouzlit snídaní s domácím pečivem. I když je třeba této tradiční přípravě věnovat nějaký ten čas, odměnou za to vám bude nadšení z křupavého pečiva upečeného s láskou a péči. Pokud přidáte domácí marmeládu a čerstvé máslo brzy se stane snídaně u vás doma tím nejoblíbenějším a nejočekávanějším jídlem. Znovuobjevování domácího pečení je návrat k tradicím, kdy domov voněl čerstvě upečeným chlebem.

Protože dokonalost francouzských baget spočívá v pečení, věnovali designéři Emile Henry vývoji formy dlouhé roky. Výsledná forma skvěle nasimuluje prostředí keramické pekařské pece. Počáteční vlhkost, která vzniká na začátku pečení pozvolna uniká otvory v horní části formy, a to přesně v takovém množství, které je potřebné k zachování vláčné střídy a křehké kůrky. Tu nejlepší bagetu a míru její křupavosti lze vyhodnotit i za pomocí sluchu.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100°C. Nádobí Emile Henry je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

Tipy jak konzumovat pravé francouzské bagety po "pařížsku", tzn. v jakékoliv části dne:

  • K snídani s máslem a džemem
  • Jen tak namáčenou do kávy či horké čokolády
  • Se zrajícím sýrem, vařeným vajíčkem či paštikou
  • Bagetu plněnou pomazánkou, šunkou, tuňákem nebo salátem
  • Během jakéhokoliv hlavního jídla
  • Zásadně čerstvou a nikdy jinak

KÓD VÝROBCE: EH795506

O značce Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradiční francouzská značka vyrábějící kvalitní a originální keramiku. Její produkty se z oblasti Burgundska postupně rozšířily i do kuchyní mimo zemi galského kohouta a jsou dnes vnímány jako ideální spojení moderních technologií a tradičního přístupu.