De Buyer

De Buyer je francouzská tradice pečení a vaření, kterou do své kuchyně snadno zavedete. Sladké nebo slané? Kupte si příslušenství od de Buyer a rozhodnete se snadno.
350 položek celkem
Měděný Wok na indukci O 32 cm Prima Matera de Buyer
23 139 Kč
DB624732
Ocelová pánev Mineral B Element O 28 cm de Buyer
2 299 Kč –17 %
1 899 Kč
DB561028
Pánev na smažení MINERAL B ELEMENT PRO 28 cm, ocel, de Buyer DB568028
Pánev na lívance MINERAL B ELEMENT 27 cm, ocel, de Buyer DB561203
Ocelová pánev Mineral B Element O 26 cm de Buyer
1 879 Kč –9 %
1 699 Kč
DB561026
Nerezový hrnec O 20 cm Milady de Buyer
4 409 Kč –23 %
3 371 Kč
DB342720
Nepřilnavá pánev O 28 cm Affinity de Buyer
6 309 Kč –12 %
5 530 Kč
DB371828
Sada nerezového nádobí Milady 4 ks de Buyer
10 899 Kč
DB341004
Mandolína Revolution MASTER de Buyer
11 649 Kč –22 %
8 990 Kč
DB201241
Sada nádobí ALCHIMY de Buyer 6 ks
15 499 Kč
DB360106
Mandolína SWING PLUS červená de Buyer
3 839 Kč
DB201543
Nahoru
Další produkty

De Buyer - protože každý recept má svá tajemství

Dědictví a dovednosti předávané po generace

Založena ve Val d’Ajol ve Vosges je společnost de Buyer skutečným rodinným podnikem&nbsp „Made in France", který se zaměřuje na vysokou kvalitu, dědictví, francouzskou tradici a dovednosti předávané z generaci na generaci.

Příběh společnosti de Buyer začíná v roce 1830 výrobou příborů v malé kovárně ve Val d’Ajol z místně těžených kovů. Společnost vždy spolupracovala s kulinářskými profesionály na vývoji a výrobě „skutečného" nádobí, které lidé potřebují a použijí. Pracují s řadou materiálů (ocel, potažený hliník, nerezová ocel, měď atd.) odpovídajícím různým způsobům vaření, které jsou charakteristické pro tradiční francouzskou kuchyni.

Již od úplného začátku byla společnost otevřena inovacím s cílem vylepšovat kvalitu jejich výrobků pro domácnost. Znalost a expertíza je předávána z rodiče na dítě. Výsledkem je, že de Buyer má know-how, které spolu s oddaností tradiční francouzské kuchyně, moderními technologiemi a vášní pro práci činí značku a její produkty nutností pro mnoho slavných šéfkuchařů z celého světa, kteří vědí, že správné nástroje na vaření jsou zásadní pro úspěch jejich receptů.

„Polovina práce dobrého kuchaře spočívá v tom mít ty správné produkty, vypracované zapálenými řemeslníky, kteří nám pak dávají šanci dostat recept na tu nejvyšší úroveň." Michel Roth

De Buyer – poslání a hodnoty legendárního nádobí

Cíl de Buyer byla po generace vytvořit kuchyňské náčiní které přesně ukojí potřeby jak profesionálních, tak domácích kuchařů. Společnost de Buyer hluboce respektuje své rodinné a místní dědictví a francouzskou kulinářskou tradici. Již téměř 200 let jsou autenticita, vášeň pro chutnou a výživnou kuchyni a angažovanost stěžejními hodnotami jejich podnikání.

De Buyer získala od Francie označení "Living Heritage Company" . Společnost ale nejen dodržuje tradiční výrobní postupy, ale také dbá na odpovědnou spotřebu. Produkty jsou vyrobeny tak, aby vydržely, společnost chrání malebnou oblast Vosges, kde působí. Je to první podnik v kulinářském sektoru ve Francii, který obdržel značku „příkladná úroveň CRS závazku" od společnosti AFNOR za vynaloženou snahu zajistit blaho svých zaměstnanců. Základem přístupu společnosti de Buyer k podnikání jsou pozitivní dopad na společnost a životní prostředí a přispívání k regionálnímu ekonomickému vlivu. .

Ambasador společnosti, Michel Roth vysvětluje: "De Buyer ztělesňuje všechny hodnot, kterých si cením: věrnost, jednoduchost, respekt, práce, řemeslo, oddanost místnímu regionu. Prokazuje také dokonalost bez hrdosti. To jsou vzácné vlastnosti a právě díky nim společnost vyniká."

Produkty de Buyer– pro vaši kuchyň, na leta, na generace

Všechny produkty de Buyer jsou vysoce kvalitní nástroje, které by chtěl mít ve své kuchyni každý kuchař – profesionální i domácí. V Kulině najdete různé produktové řady, které vám dobře polsouží a které budou skvělými dárky pro kuchařské nadšence nebo novomanžele. Vyberte si z:

Můžete ozdobit svou kuchyni měděnými hrnci, které jsou „crème de la crème" katalogu de Buyer a které jsou snem každého šéfkuchaře.