Smoothie mixéry

10 položek celkem
Smoothie mixér Enfinigy černý 550 ml ZWILLING
2 655 Kč
ZW53003001
SMEG STOLNI SMOOTHIE MIXER CERVENA STUDIO 02
3 990 Kč –12 %
3 490 Kč
SMEPBF01RDEU
ALMDL17B 1
Novinka
3 094 Kč
ALMDL17B
Smoothie mixér Enfinigy nerezový 550 ml ZWILLING
2 770 Kč –7 %
2 569 Kč
ZW53003000
ALMDL17GR 1
Novinka
3 094 Kč
ALMDL17GR
ALMDL17W 1
Novinka
3 094 Kč
ALMDL17W

Smoothie mixér - nejlepší mixér pro vaše smoothie

Co je to smoothie mixér?

smoothie mixér je kuchyňský spotřebič, který připravuje smoothie, což jsou míchané nápoje připravené z ovoce, zeleniny a dalších produktů, jako je jogurt, mléko nebo proteinový prášek.

smoothie mixér se obvykle skládá z motorové základny, mixovací nádoby a víka. Sestava nožů na dně nádoby mixéru (která je často vyrobena ze skla, kovu nebo plastu) je poháněna motorem.

Smoothie makery se vyrábějí v různých tvarech a velikostech, od malých přenosných mixérů, které zvládnou připravit pouze jednu porci, až po větší a výkonnější, které zvládnou připravit mnoho porcí najednou. Některé verze obsahují i další funkce, jako je více rychlostí mixování, přednastavená nastavení pro různé druhy smoothies nebo vyměnitelné nože pro mletí ořechů nebo kávy.

Na Kulina, nabízíme široký výběr smoothie makerů od známých výrobců, jako je např Smeg.

Jaký je rozdíl mezi smoothie mixér a solní mixér?

Ačkoli k výrobě smoothie lze použít jak stolní mixéry, tak smoothie makery, existují mezi těmito dvěma kuchyňskými nástroji některé významné rozdíly.

  • Míchací nádoby: Nádoby na mixování: Smoothie makery se často dodávají s vysokými, úzkými (o objemu asi 0,5 l) mixovacími nádobami, které jsou určeny výhradně k mixování smoothie. Na druhou stranu mají stojanové mixéry obvykle širší a větší mixovací nádoby, které jsou vhodnější pro mixování většího množství potravin. Džbány Smoothie Makers lze mýt v myčce nádobí.
  • Velikost a přenosnost: Smoothie makery jsou menší než běžné stolní mixéry, zabírají méně místa na kuchyňské desce a často jsou vybaveny přídavným cestovním hrnkem, který vám umožní vzít si domácí smoothie na cesty.

Souhrnně lze říci, že k přípravě smoothie lze použít jak smoothie makery, tak stolní mixéry, avšak smoothie makery jsou vybaveny dalšími funkcemi určenými speciálně pro přípravu smoothie. Stojanové mixéry jsou vhodnější pro mixování většího množství potravin a mohou mít více základních funkcí.

Pokud jste příznivci zdravé stravy, určitě si prohlédněte naši nabídku elektrických odšťavňovačů citrusů a krabiček na oběd.