Elektrické lisy na citrusy

18 položek celkem
Citrusovač CP 3544 elektrický, stříbrná, Severin
Novinka
1 699 Kč
SEVECP3544
Large Tefal Frutelia+ Juice Extractor (White) ZE370138 others03
Sticker
1 499 Kč
TEFZE370138
ALMDL07GR 1
Novinka
2 770 Kč
ALMDL07GR
181610 odstavnovac plisse alessi cerveny
2 750 Kč
ALMDL07R
SMECJF01RDEU 1
Sticker
4 550 Kč
SMECJF01RDEU
181319 elektricky odstavnovac sg63 alessi 1
Sticker
5 750 Kč
ALSG63W
Elektrický lis Tefal Vitapress Direct Serve
Sticker
1 299 Kč
TEFZP603D38
SMECJF01PBEU 1
Sticker
4 650 Kč
SMECJF01PBEU
181511 odstavnovac plisse alessi bily (1)
2 750 Kč
ALMDL07W

Elektrické odšťavňovače citrusů - využijte citrusové plody naplno

Elektrické odšťavňovače citrusů - přístroj, díky kterému se každá snídaně stane výjimečnou

Odšťavňovač na citrusy je kuchyňský přístroj vyrobený speciálně pro získávání šťávy z citrusových plod ů. Ruční odšťavňovače citrusů a elektrické odšťavňovače citrusů se hodí, když si chcete vymačkat pomerančovou, citronovou nebo grapefruitovou šťávu k snídani nebo jako přísadu do salátové zálivky či pokrmu. Elektrické odšťavňovače jsou samozřejmě jednodušší na používání a účinnější, protože nevyžadují ruční napájení a dokáží vyprodukovat poměrně velké množství šťávy za krátkou dobu.

Pomocí elektrického odšťavňovače můžete pomeranče, mandarinky, citrony a grapefruity rychle proměnit v chutnou a výživnou šťávu. Pokud si chcete koupit elektrický odšťavňovač, jste na správném místě. V Kuline nabízíme velký výběr elektrických odšťavňovačů citrusů prémiových značek, včetně SMEG, Alessi a ETA.

Jaké funkce bych měl hledat při nákupu elektrický odšťavňovač?

Máte zájem o koupi elektrický odšťavňovač , ale nevíte, co hledat? Připravili jsme pro vás seznam rad, které vám pomohou při rozhodování.

  • Lisovací kužel

Kuželovitý nástavec elektrický odšťavňovačje známý jako lisovací kužel. Motor slouží k vymačkávání šťávy z citrusových plodů, když je přitlačíte na kužel. Lisovací kužel se může lišit v závislosti na modelu - některé mohou být menší, jiné větší a vhodnější pro větší ovoce. Vyberte si elektrický odšťavňovač, který bude nejlépe odpovídat vašim osobním potřebám.

  • Zastavení odkapávání

Zkontrolujte, zda je váš elektrický odšťavňovač vybaven odkapávací zarážkou - umožňuje zastavit mezi jednotlivými odšťavňováními a udržuje vaši pracovní desku bez poskvrnky! Vysoká kyselost citrusové šťávy může zničit povrch kuchyňské desky nebo skříněk, pokud je na ně citlivý.

  • Nádoba na šťávu

Spotřebič může sám sbírat šťávu, pokud má nádobu na šťávu. Jakmile je hotová, jednoduše ji nalijte do sklenice! To je praktická funkce, pokud si chcete šťávu připravit předem a uchovávat ji v chladničce.

  • Myčka nádobí

Vždy zkontrolujte, zda lze nástavce mýt v myčce nádobí. Díky tomu je nebudete muset čistit ručně.

Máme také na výběr odstředivé odšťavňovače od předních výrobců pro získávání šťávy z ovoce a zeleniny.