Krmítka a ptačí budky

18 položek celkem
Krmítko pro ptáčky Table Eva Solo
Sticker
3 249 Kč –27 %
2 353 Kč
ES571039
Závěsné krmítko pro ptáčky Eva Solo
Sticker
1 499 Kč –30 %
1 035 Kč
ES571030
Krmítko pro ptáčky na okno Eva Solo
Sticker
1 201 Kč –15 %
1 020 Kč
ES571048
Závěsná budka pro ptáčky Eva Solo
Sticker
961 Kč –15 %
816 Kč
ES571018
Okenní krmítko pro ptáčky Eva Solo
Sticker
749 Kč –24 %
567 Kč
ES571017

Krmítka a domečky pro ptáky - dopřejte opeřeným hostům pořádné krmení

Stylové krmítko pro ptáky jako moderní dekorace vaší zahrady? Proč ne?! Krmítka pro ptáky už dávno nejsou jen vlastnoručně vyrobenými konstrukcemi, které děti a jejich rodiče vyrábějí pro krmení ptáků v zimním období. Krmítka i ptačí budky také v průběhu let změnily svou podobu a nyní velmi často vypadají jako futuristické sochy nebo tajemné objekty rozeseté po zahradě.

Další věcí, která se také změnila, je místo, kam můžeme zavěsit nebo namontovat krmítko pro ptáky. Dříve jsme je věšeli na stromy, ale nyní je můžeme připevnit na okna a sledovat tak zblízka každodenní rutinu ptáků u stolu.

Máme velkou kolekci vysoce kvalitních krmítek pro zahradní ptáky za rozumnou cenu, která jsou také skvělým dárkem pro každého milovníka zahrady - a pokud hledáte další nápady na dárky, které můžete milovníkům zahrady pořídit, podívejte se na našeho průvodce dárky.

Co bych měl zvážit při nákupu krmítko pro ptáky?

  • jaké ptáky chcete přilákat do své zahrady?
  • kam chcete zavěsit krmítko pro ptáky
  • jaký design je nejlepší pro typ jídla, které chcete nabídnout svým létajícím přátelům
  • jaký design a barva se nejlépe hodí k exteriéru vašeho domu a stylu vaší zahrady

Která krmítka pro ptáky jsou nejlepší?

Krmítka pro ptáky jsou k dispozici v široké škále velikostí a tvarů, které splňují různé požadavky, a jsou vyrobena z různých materiálů včetně nerezové oceli, plastu a skla.

Eva Solo nabízí velký výběr stylových krmítek a zásobníků na vodu pro ptáky vyrobených z recyklovaných materiálů, abyste ptákům nejen pomohli najít v zimním období něco k snědku, ale zároveň zůstali ekologičtí.

Kromě toho nabízejí krmítka Eva Solo různé možnosti umístění. Můžete si vybrat mezi tradičními krmítky, která lze zavěsit na strom, zvolit možnost montáže na okno nebo si pořídit krmítko pro ptáky tyči.

Lze je také mýt v myčce nádobí, takže je můžete udržovat stále čisté a bezpečné. To je velmi důležité, protože ptáci z krmítek nebo vlastně z krmítek šíří nemoci, z nichž nejčastější je salmonela. Proto je důležité krmítko pro ptáky pravidelně čistit a při čištění se ujistit, že jste vyhodili stará semena a krmítko po vyčištění doplnili čerstvými semeny.