Dávkovače mýdla

68 položek celkem
178790 davkovac na mydlo brabantia sedy 2 1
Sticker
595 Kč –15 %
505 Kč
BRAB280245
178511 davkovac na mydlo brabantia sedy 1
Sticker
504 Kč –15 %
428 Kč
BRAB302503
Eva Solo Seifenspender 8 cm elephant grey
Sticker
721 Kč –15 %
612 Kč
ES530676
Nahoru
Další produkty

Dávkovač mýdla - zpříjemněte si koupelnu

Co jsou dávkovač mýdla?

Dávkovač mýdla je zařízení určené k regulovanému uvolňování tekutého mýdla. V závislosti na typu dávkovače a preferencích uživatele mohou dávkovač mýdla obsahovat tekuté mýdlo, pěnové mýdlo nebo práškové mýdlo. Mohou být automatické nebo manuální.

Často se používají na veřejných toaletách, ve zdravotnických zařízeních, stravovacích zařízeních a na dalších místech, kde je udržování správné hygieny rukou nezbytné pro omezení přenosu choroboplodných zárodků a nemocí.

Kulina vybrala dávkovač mýdla se skvělým designem a vysokou kvalitou od známých výrobců, jako jsou např Brabantia, Blomus, a Eva Solo. Dodávají se v různých materiálech a barvách, takže si jistě vyberete dávkovač mýdla, který bude ladit se stylem vaší koupelny. Pokud však raději používáte klasické mýdlo, podívejte se na naši nabídku mýdelníků.

Jaké jsou výhody dávkovač mýdla?

Používání dávkovač mýdla má mnoho výhod:

  • Hygiena: dávkovač mýdla ýdla slouží k podpoře správné hygieny rukou tím, že snižují pravděpodobnost křížové kontaminace a přenosu bakterií.
  • Pohodlí: Dávkovač mýdla nevyžadují velké úsilí, jejich obsluha je jednoduchá a nemusíte je čistit tak často jako standardní mýdlenky
  • Nákladově efektivní: V porovnání s běžnými mýdlovými tyčinkami jsou dávkovač mýdla cenově dostupnější variantou. Pomáhají minimalizovat množství použitého mýdla a zabraňují plýtvání, protože dávkují regulované množství, což snižuje potřebu doplňování.
  • Přínos pro životní prostředí: Protože mnoho dávkovač mýdla lze znovu naplnit a použít, vzniká méně plastového odpadu z jednorázově použitých lahví. Dávkovač mýdla jsou nyní ekologičtější volbou.
  • Estetika: Dávkovač mýdla jsou k dispozici v různých provedeních, barvách a materiálech, které mohou zlepšit vizuální atraktivitu bezprostředního okolí. Snižují také nepořádek a odpad spojený s běžnými mýdlovými tyčinkami, které mohou být po opakovaném použití slizké a nepříjemné.

Protože jsou dávkovač mýdla součástí moderních koupelnových kolekcí koupelnových doplňků, mohou být doplněny dalšími vhodnými koupelnovými doplňky, které dodají místu jednotnější vzhled.

Mám zvolit dávkovač mýdla nebo miska na mýdlo?

Při výběru mezi dávkovačem mýdla a miska na mýdloje třeba vzít v úvahu několik věcí, včetně čistoty, praktičnosti, ceny a estetiky. Mýdlenky jsou levnější alternativou, ale vyžadují častější čištění a výměnu a mohou mít negativní dopad na celkovou estetiku místnosti. Někteří lidé si však raději myjí ruce mýdlovou tyčinkou, takže volba závisí na vašich preferencích.

I když mohou být zpočátku dražší, dávkovač mýdla jsou často hygieničtější, praktičtější a vizuálně příjemnější než mýdlenky.