Joseph Joseph

Všechno to začalo jedním skleněným prkénkem... Bratři Josephovi vytvořili svou značku kuchyňských doplňků Joseph Joseph z vášně pro navrhování produktů, které by fungovaly lépe - při každodenním používání i ve vaší kuchyni.
245 položek celkem
Sada misek 80025 Joseph Joseph 6 ks
Sticker
1 286 Kč –15 %
1 093 Kč
JS80025
Nahoru
Další produkty

Joseph Joseph - Vše to začalo s jediným skleněným krájecím prkýnkem…

Značku Joseph Joseph zložili Antony a Richard Josephovi, dvojčata a designéři s vášní pro vynálezy.V roce 2003 navrhli skleněné prkénko na krájení, které se stalo začátkem jejich cesty s cílem navrhnout funkční kuchyňské náčiní, které by zefektivnilo každodenní domácí práce.

Cíl a vize

Myšlenka Josephova bratra je zrevolucionizovat domácí práce a designovat lépe fungující produkty, které jsou multifunkční a řeší každodenní problémy. Nehledě na úkol – připrava jídla, organizace kuchyně, praní prádla nebo nakládání s odpadem, každý výrobek Joseph Joseph je navržen tak, aby usnadnil každodenní život.

Multifunkční produkty jsou designovány, aby zefektivnily práci v kuchyni a ušetřily místo v kuchyňských zásuvkách a měly menší dopad na životní prostředí. Joseph Joseph si klade za cíl snížit odpad a znečištění používáním recyklovatelných materiálů, nabídkou náhradních dílů tam, kde to je možné, a výrobou co nejodolnějších a multifunkčních produktů.

Designy a produkty Joseph Joseph

Joseph Joseph je studio sídlící v Londýně, kde jsou všechny jejich produkty vynalezeny, kde probíhá výzkum a vyrábí se prototypy a kde je každý produkt testován, aby bylo zajištěno, že bude fungovat skvěle.

Veškeré kuchyňské náčiní a doplňky Joseph Joseph jsou vyrobeny z vyscoe kvalitních materiálů a nabízejí moderní design vhodný pro všechny druhy kuchyňských stylů. Můžete si vybrat z řady barev, včetně nadčasových odstínů šedé nebo bílé, ale také barevnějších, odvážných variant.

Spousta produktů z katalogu značky získala prestižní ocenění jako The Queen’s Award for Enterprise v roce 2018 za odpadkový koš se separací & odpadu Totem, Excellence in Housewares Award (10 cen za inovaci), Global Innovation Awards (GIA) (8 cen pro vítěze s tou nejnovější za revoluční toaletní štětkou Flex™ ).

Mezi bestsellery značky Joseph Joseph v Kulině najdete: