Ruční mixéry a šlehače

6 položek celkem
SMEG RUCNI MIXER BILA STUDIO 02
4 490 Kč –15 %
3 816 Kč
SMEHMF01WHEU
SMEG RUCNI MIXER CERNA STUDIO 02
4 490 Kč –9 %
4 050 Kč
SMEHMF01BLEU
SMEG RUCNI MIXER ZELENA PASTELOVA STUDIO 02
4 390 Kč
SMEHMF01PGEU
Ruční mixér WMF Kult X
1 851 Kč
WM416560011
Ruční AKU mixér HM 3843 bezdrátový, stříbrná, Severin SEVEHM3843
SMEG RUCNI MIXER KREMOVA STUDIO 02
4 390 Kč
SMEHMF01CREU

Ruční šlehač - pomocná ruka v kuchyni

Co je to ruční šlehač?

ruční šlehač je přenosný elektrický přístroj se dvěma odnímatelnými kovovými šlehači a nastavitelnými rychlostmi. Některé verze jsou navíc vybaveny dalšími nástavci, jako je například metla. Pomocí tohoto přístroje lze mixovat, míchat, šlehat a šlehat různé potraviny.

Na rozdíl od ručních mixérů ruční mixéry účinně vhánějí vzduch do těsta a vytvářejí tak nadýchané palačinky a šlehačku, která se podává na povrchu. Samozřejmě jsou mnohem rychlejší než tradiční ruční metoda s pomocí kuchyňská mísa a kuchyňská lžíce nebo stěrkou.

Co je třeba zvážit při výběru ruční šlehač?

Základna

Podstavec označuje stranu ruční šlehač , kterou položíte na pult, když jej nepoužíváte. Pokud je základna příliš malá nebo nestabilní ruční šlehač bude neustále převracet, proto se ujistěte, že ruční šlehač správně seděl na kuchyňské lince.

Rychlosti

Nejlepší ruční mixéry mají širokou škálu proměnlivých rychlostí, které vám umožní lepší kontrolu při kombinování složek. Podívejte se také na tlačítko turbo. Tato funkce vyšle do mísy krátký výboj, který setře zbytky a zajistí, aby se vše dobře promíchalo.

Hmotnost

ruční šlehač budete muset při práci neustále držet a ovládat, proto je třeba myslet na to, jakou hmotnost vaše ruka pohodlně unese. Pokud je ruční šlehač příliš těžký, bude se vám s ním špatně manipulovat.

Přílohy

Ruční mixéry se obvykle dodávají se dvěma šlehacími metlami, ale některé modely jsou navíc vybaveny háky na hnětení těsta a drátěnou metla na šlehání a provzdušňování smetany, pusinek a vajec a na míchání lehkých omáček a másla v pánvích. Před mytím nástavců vždy zkontrolujte, zda jsou vhodné do myčky.

Jak se starat o ruční šlehač?

K čištění vnějšího povrchu mixéru jednoduše použijte vlhkou houbu nebo ručník a jemně omyjte všechny ulpělé nečistoty. Nenechte houbu příliš navlhnout; pokud by se voda dostala do motoru, mohlo by dojít k poruše ruční šlehač . Nikdy neponořujte mixér do vody, protože by mohlo dojít k trvalému poškození motoru.

Naším cílem na Kulina je poskytovat zákazníkům širokou nabídku prvotřídních kuchyňských spotřebičů, a proto nabízíme široký výběr špičkových ručních mixérů od renomovaných výrobců, jako je ETA, WMF, a KitchenAid.