Servírovací mísy

167 položek celkem
ALSG5338 4
2 808 Kč
ALSG5338
Set na salát Bistro WMF 3 ks
Sticker
1 076 Kč –20 %
860 Kč
WM1288129000
Nízká mísa Legio Nova 3,3 l Eva Solo
Sticker
1 819 Kč –20 %
1 455 Kč
ES887296
Set na salát malý Taverno WMF
Sticker
879 Kč –20 %
703 Kč
WM0917622600
ALFM1054S 1
676 Kč
ALFM1054S
Mísa Legio Nova bílá 3,2 l Eva Solo
Sticker
1 559 Kč –21 %
1 224 Kč
ES887286
Nahoru
Další produkty

Servírovací mísy - nezbytný doplněk vašeho stolu

Co jsou servírovací mísy a k čemu se používají?

Servírovací mísy, nazývané také salátové mísy, se používají k servírování různých druhů potravin, jako jsou saláty, vařená zelenina, těstoviny, brambory, popcorn, chipsy atd. Jsou k dispozici v různých velikostech pro podávání svačin, menších porcí salátů nebo dezertů.

Servírovací mísy lze pohodlně umístit u jídelní stůl a předávat je z jedné osoby na druhou, aby si každý mohl servírovat jídlo na svůj talíř. Servírovací mísy se vyrábějí v nejrůznějších provedeních, rozměrech a materiálech, a pokud jsou zvoleny s dekorativním vzorem nebo stylem, který ladí s interiérem, lze je použít i jako dekorativní misky na ovoce v domácnosti i v profesionálním prostředí.

Pokud hledáte mísa na salát, určitě se podívejte také na naši nabídku salátových lžic, aby váš stůl vypadal ještě hezčí, a pokud se chcete ujistit, že chuť vašeho salátu je stejně dobrá, jako vypadá, nezapomeňte ho pokapat kvalitním olivovým olejem a ochucenou solí, mňam!

Z jakých materiálů se vyrábějí servírovací mísy?

Salátové mísy se vyrábějí v široké škále složení. Nejoblíbenějšími typy misek jsou misky vyrobené z porcelánu, skla, plastu a nerezové oceli. V posledních letech přibyly ekologičtější materiály, jako je kamenina a keramika, a všechny máme v našem obchodě.

Každý materiál má samozřejmě jedinečné vlastnosti. Všechny jsou buď opravdu slavnostní, vyžadují specifickou údržbu, nebo jsou prostě jen šikovné. Ideální salátová mísa pro vás bude záviset na jídelních talířích a dalším nádobí, které již máte, nebo na stylu vaší jídelny. Porcelánovou servírovací mísa si vyberete, pokud jsou všechny vaše talíře z klasického bílého porcelánu, nebo dřevěnou mísa na salát , pokud hledáte nádobu, která bude ideální k servírování salátu během letního grilování.

Níže uvádíme některé z charakteristických vlastností některých našich servírovacích mís , které vycházejí z těchto materiálů.

Kameninové servírovací mísy: Silné a užitečné, vynikající pro každodenní použití. Má mírné teploty výpalu, které umožňují výrobu kusů na míru. Jsou pevnější než kamenina a odolnější proti odštípnutí. Ideální pro náročné použití a často odolává teplotám v troubě až 250 °C

Salátové mísy z nerezové oceli: Jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí, robustní a trvanlivé, hygienické, bez chuti a bez koroze.

Porcelán, Keramická mísa na salát: Zejména porcelán často působí velmi elegantně. Jsou také odolné proti poškrábání a hygienické.

Vyjádřete se pomocí servírovací mísa od některé z našich oblíbených značek, jako je např MIJ, Revol, Eva Solo, a Bitz. Při každodenním stolování i zvláštních příležitostech máte záruku nejvyšší kvality a nadčasové elegance, ať už si vyberete jakýkoli styl.