Olivový olej

10 položek celkem
Olivový olej s provensálskými bylinkami Nicolas Vahé 250 ml NV105790102
Ocet s mangem Nicolas Vahé 200 ml
215 Kč –14 %
183 Kč
NV111040020
LIE162 LIE162
Sezamový olej DUKKAH 100 ml, Mill & Mortar
210 Kč
MM14410
Olivový olej s česnekem Nicolas Vahé 250 ml
415 Kč
NV105790100
LIE107 LIE107
LIE106 LIE106
LIE163 LIE163

Olivové oleje - speciální ingredience, díky které všechno chutná lépe!

Thomas Jefferson řekl, že olivový olej je jistě nejbohatším darem nebes. Šéfkuchaři říkají, že jeden olivový olej nestačí, protože byste měli mít olivový olej na vaření, olivový olej na zjemnění a extra panenský olivový olej.Se správným olivovým olejem můžete z jednoduchých ingrediencí vytvořit úžasné pokrmy. Potřebujete živý důkaz? Uvařte těstoviny. Smíchejte olivový olej, parmazán, citronovou šťávu a kůru a zalijte těstoviny. A je hotovo!

Na Kulina vám nabízíme širokou škálu prvotřídních olivových olejů ochucených těmi nejlepšími ingrediencemi, které dodají vašim pokrmům úžasnou chuť. Naše olivové oleje jsou napuštěné česnekem, lanýži, chilli papričkami, citronem nebo bylinkami, jako je bazalka, oregano a rozmarýn, a snadno promění váš obyčejný salát v pokrm, který by se mohl podávat v nejlepší restauraci ve městě.

K čemu používáte infuzovaný olivový olej?

Olivové oleje můžete přidávat do mnoha pokrmů, např.:

  • těstoviny a pizzy,
  • saláty a salátové zálivky,
  • pečené maso a grilovaná zelenina,
  • polévky,
  • jako součást deska na tapas k opečené bagetě nebo pita chlebu jako snadný předkrm ke sklence oblíbeného vína

Dobrou zprávou je, že olivový olej je nejen chutný, ale také velmi zdravý. Je známo, že zmírňuje záněty, cukrovku, Alzheimerovu chorobu, srdeční choroby, obezitu a díky svým antioxidačním vlastnostem také rakovinu. Proto se mu někdy říká zdravý tuk a můžete ho používat, kolik chcete!

Nicolas Vahe - dánská značka založená šéfkuchařem - nabízí gurmánské olivové oleje okořeněné krásným, moderním a minimalistickým designem. Pokud chcete své hosty překvapit skvělou chutí nebo skvělými dárky, sáhněte po ochucených olivových olejích, koření a dalších specialitách Nicolas Vahe.