Chladící nádoby na víno

15 položek celkem
143339 chladici nadoba s osvetlenim ambiente wmf
2 661 Kč
WM0415400011
Chladicí dekantovací karafa na víno 0,75 l Eva Solo
2 850 Kč
ES567473
Nerezový chladič na víno FROID Philippi 20 cm stříbrný PHP202018
Chladicí nádoba na víno Manhattan O 12 cm WMF
2 040 Kč
WM0683969990
Chladič na šampaňské COCOON Philippi 42 cm stříbrný PHP129008
Chladič na šampaňské GRAND CRU Rosendahl 33 cm stříbrný RSD18733
Skleněná chladící nádoba na sekt Noblesse Nachtmann
1 519 Kč
NM102385
Chladič na víno PILASTRO Stelton čirý
1 120 Kč –6 %
1 050 Kč
SNX504
ALGIA29 1
750 Kč
ALGIA29

Chladiče na láhve - udržujte láhve šampaňského v chladu!

Co je to chladič lahví?

Chladničky na láhve udržují svůj vnitřek a obsah chladnější než okolí díky izolačním vlastnostem nebo kostkám ledu umístěným uvnitř nádoby. Izolace chladicího boxu slouží jako pevná bariéra proti vnější teplotě a led udržuje lahve déle chladné. Pro udržení elegantního chladu vašich lahví nabízí Kulina fantastický výběr chladičů na lahve od renomovaných výrobců, jako jsou např Rosendahl, Philippi, a WMF.

Jak podávat víno nebo šampaňské s chladičem na láhve?

  • nejprve vložte láhev vína nebo šampaňského do lednice nebo chladničky. Čím chladnější je láhev při vložení do chladicího boxu, tím déle si uchová svou teplotu.
  • když jste připraveni šampaňské podávat, vložte láhev do chladicího boxu
  • pokud je v nádobě dostatek místa, přidejte kostky ledu

Jaké typy chladičů lahví jsou k dispozici na Kulina?

Kulinachladiče na láhve se vyrábějí v různých tvarech, provedeních, velikostech, formách a dokonce i materiálech, od chladičů určených speciálně pro podávání jedné láhve vína až po chladiče, které pojmou více láhví vína, prosecca nebo šampaňského.

V závislosti na účelu použití mohou být chladničky na víno jednoduché stolní nádoby nebo samostatné chladničky na lahve, s jakými se často setkáte v restauracích.

Mezi materiály používané pro chladiče lahví patří nerezová ocel, plast, silikon nebo sklo. Tyto materiály mají své vlastnosti a výhody, které jsou zdůrazněny níže:

Nerezová ocel : materiál má dobré izolační vlastnosti a je odolný proti korozi a skvrnám. Díky tomuto materiálu je také čištění a údržba velmi jednoduchá.

Plast: V porovnání s většinou ostatních chladičů lahví jsou plastové chladiče lehčí. Často nejsou tak drahé a obvykle mají dvojitou stěnu, aby udržely chladnou teplotu láhve. Mohou mít také zajímavé tvary a barvy.

Podívejte se také na naši nabídku dalších produktů pro elegantní podávání alkoholu, jako jsou karafy na víno, kbelíky na led, formy na kostky a cestovní chladicí nádoby pro sofistikovanější koktejly.