Sady kuchyňského náčiní

29 položek celkem
Sada kuchyňských pomůcek Profi Plus WMF
2 999 Kč –15 %
2 549 Kč
WM1871529990
Sada kuchyňského náčiní Ingenio Tefal 4 ks
849 Kč
TEFK206S414
Sada kuchyňských pomůcek 7dílná Profi Plus WMF
2 859 Kč
WM1876709990
Rotační stojan s náčiním černý Elevate™ Joseph Joseph JS10151
Stojan s nástroji Duo 80040 Joseph Joseph
1 399 Kč
JS80040
set kuchynskeho nacini se stojankem brabantia 5 ks 1 BRAB123184
Nahoru
Další produkty

SadaKuchyňské náčiní - nezbytné kuchyňské nářadí v jedné sadě

Jaké kuchyňské náčiní je obvykle součástí sady?

kuchyňské náčiní obsažené v sadě se může lišit v závislosti na výrobci a formě zakoupené sady. Základní sada kuchyňského náčiní obvykle obsahuje takové kuchyňské nástroje, jako je kuchyňská lžíce, děrovaná lžíce, naběračka na polévku, obracečka nebo špachtle.

Na Kulina, máme velkou kolekci sad kuchyňské náčiní od renomovaných výrobců, jako je např Joseph Joseph, WMF, a Brabantia.

Jak uložit sadu kuchyňské náčiní ?

Přestože existuje několik způsobů, jak uchovávat sadu kuchyňské náčiní , ideální způsob uložení závisí na dostupném prostoru a vašich osobních potřebách. Obecné pravidlo říká, že základní nádobí byste měli mít na pravé straně vařiče (pokud jste praváci). Zde je několik typických strategií pro uspořádání kuchyňské náčiní :

Organizér na kuchyňské náčiní: Je to běžná možnost, jak mít kuchyňské náčiní na jednom místě. Můžete si vybrat z keramických, kameninových, plastových nebo dřevěných organizérů (některé se otáčejí) v zajímavých barvách a designech. Podívejte se na organizéry na nádobí, které pro vás máme na Kulina, a na další praktická řešení, která pro vás máme v kategorii organizérů do kuchyně.

zásobník na kuchyňské náčiníkuchyňské zásobník na kuchyňské náčiní: Některé sady kuchyňského náčiní se dodávají s otočným držákem s háčky na všechno náčiní, které je součástí sady. Tento způsob je praktický, protože udržuje pracovní desku v čistotě a usnadňuje přístup k nástrojům na vaření.

Závěsný stojan: Pokud máte na kuchyňské desce málo místa, můžete zvážit použití závěsného stojanu s háčky. Závěsné regály se vyrábějí v různých stylech a mohou být kovové nebo dřevěné v závislosti na stylu vaší kuchyně.

Organizér do zásuvky: Alternativním řešením je uložení náčiní do zásuvkového organizéru. Zásuvkové organizéry se dodávají v různých formách a velikostech a jsou určeny pro různé typy pomůcek. Tento způsob uchovává nádobí skryté a je ideální, pokud nemáte mnoho místa na kuchyňské lince. Abyste měli při vaření snadnější přístup ke kuchyňské náčiní , můžete je také rozdělit do skupin podle typu (například lžíce, špachtle a kleště).

Kuchyňské náčiní patří k základnímu vybavení kuchyně, a pokud chcete zjistit, do jakých dalších kuchyňských doplňků se vyplatí investovat, podívejte se na našeho nákupního průvodce 10 základními potřebami do každé kuchyně.