Potřeby na manikúru

51 položek celkem
Nůžky na kůži TWINOX® ZWILLING
Sticker
1 165 Kč –21 %
910 Kč
ZW49660091
Pinzeta špičatá 9 cm TWINOX® ZWILLING
Sticker
529 Kč –15 %
449 Kč
ZW78147101
Manikúra 5dílná TWINOX® Yak ZWILLING
Sticker
4 450 Kč –15 %
3 782 Kč
ZW98681004
Manikúra BT Twinox Zwilling černá 4 ks
Sticker
2 725 Kč –15 %
2 316 Kč
ZW97712004
Pinzeta rovná ZWILLING® Classic Inox
Sticker
377 Kč –15 %
320 Kč
ZW78132101
Nahoru
Další produkty

Doplňky k manikúře - udělejte si na nehtech něco speciálního

Doplňky pro manikúru a pedikúru - jsou opravdu tak důležité?

Protože nehty a dokonce i vlasy mohou být zdrojem nečistot a bakterií, je naprosto nezbytná správná hygiena nehtů, která zahrnuje jejich pečlivé čištění a zastřihování. Krátké nehty je třeba udržovat a kvalitní doplňky na nehty jsou velmi užitečné pro jejich čistotu a krásu.

Při domácí péči o nehty lze předejít nehodám, pokud víte, které manikúrní nástroje jsou nezbytné a jak je používat. Při nesprávné manipulaci s některými vysoce ostrými pomůckami pro péči o nehty může dojít k pořezání nebo poškození pokožky. Sady na manikúru obsahují všechny základní nástroje, které lze použít doma i na cestách. Kvalitní manikúrní sada, která vydrží roky, v elegantním koženém pouzdře je také skvělým dárkem pro ni.

Příslušenství pro manikúru a jeho použití:

  • Škrabky na nohy

Většina škrabek na nohy má jednu stranu drsnější než druhou, aby odstranila otlaky nebo silnější mozoly. Pro vyrovnání pleti můžete také nejprve nanést hrubší stranu a poté jemnější stranu.

  • Skleněné pilníky na nehty

Po ostříhání nehtů kleštičkami se okraje nehtů vyhladí a zaoblí skleněným pilník na nehty, který má brusný povrch na bázi skla.

  • Kleštičky na kůžičku

Kleštičky na nehtovou kůžičku (nazývané také kleště na nehty) jsou manikérské a pedikérské nástroje, které profesionálové používají k úpravě tvrdé nehtové kůžičky a záděr, tenkých nehtů na rukou a nohou v těsných místech, ale také k úpravě zarostlých nehtů.

  • Kleštičky na nehty

Kleštičky na nehty jsou ruční nástroj, který se používá ke stříhání nehtů na rukou, nohou a záděr. Označuje se také jako zastřihovač nehtů, kleště kleštičky na nehtynebo kleště na kleštičky na nehty.

  • Nůžky na vousy

Vousy si můžete zastřihnout do požadované podoby tak, že je pomocí kvalitních nůžky na vousylibovolně dlouhé nebo naopak dlouhé. Nůžky jsou také vynikající pro odstranění tvrdohlavých roztřepených konečků, které se táhnou směrem ven z obličeje.

Nákup správného sortimentu doplňků na nehty?

Jste pokryti stránkami Kulina, tak se přestaňte obtěžovat. V internetovém obchodě Kulina najdete veškeré vybavení, které budete potřebovat k tomu, abyste svým nehtům poskytli nádherné potěšení.

Kulina nabízí zboží od renomovaných společností, jako jsou Zwilling a Microplane, které jsou dobře tvarované, praktické a vyrobené z odolných materiálů.