Food processory

13 položek celkem

Kuchyňské roboty - váš univerzální kuchyňský spotřebič

Kuchyňský food processor je jedním z nejužitečnějších nástrojů v kuchyni. Tento kuchyňský spotřebič zvládne mnoho úkolů při přípravě jídla. S kuchyňským food processormůžete suroviny sekat, drtit, krájet na kostičky a plátky. Příprava domácího pyré pro dítě nebo krájení sýra do salátu jsou jen některé z kulinářských úkonů, které si můžete usnadnit.

Přísady se do kotoučů dostávají těsně pod podávací trubicí, která je při krájení a drcení nahoře. Kuchyňské roboty jsou schopny zpracovat velké potraviny, včetně celých sladkých brambor, rajčat a okurek, a to díky možnosti volby šířky přívodní trubice a objemu mísy, které vyžadují minimální přípravu před zpracováním. Všechny tyto vymoženosti však ještě neznamenají, že je kuchyňský food processor ideální volbou pro vaše účely. Při výběru kuchyňských spotřebičů myslete na to, jaké potraviny a pokrmy obvykle připravujete a jak vám v tom tento spotřebič pomůže.

Jaký je rozdíl mezi mixéry a kuchyňskými roboty?

Na rozdíl od mixérů, které jsou často určeny pouze k emulgaci potravin do tekutého stavu (jako je smoothie nebo mražený nápoj), mohou kuchyňské roboty důkladně pyré a emulgovat pokrmy a zvládnou také větší množství prací včetně krájení, drcení, sekání a krájení na kostičky.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že kuchyňské roboty mohou plnit mnoho funkcí díky různým pomocným diskům a nožům, zatímco mixéry jsou vybaveny pouze soustavou nožů v mixovací nádobě.

Kulina nabízí také kolekce sekáčků, stolních mixérů, struhadel a kráječů, ale všechny jejich funkce můžete vykonávat pomocí kuchyňského food processor .

Jak si mám vybrat kuchyňský food processor ?

Existuje mnoho různých druhů kuchyňských robotů, které mohou mít různé velikosti, vzhled a funkce. Vezměte v úvahu každý recept, který hodláte připravit, i následné přípravné práce.

Při výběru toho nejlepšího kuchyňského food processor je třeba vzít v úvahu kapacitu a funkce, které potřebujete pro tyto recepty a pro jejich zjednodušení při každé reprodukci.

KitchenAid kuchyňské roboty jsou k dispozici na Kulina v různých barvách, které vám pomohou zpracovat produkty pro každou chuť. Najděte si model, který nejlépe vyhovuje vašemu tvůrčímu procesu a uvolňuje vaši kreativitu.