63 položek celkem
Rychlovarná konvice 1,2 l STELIO WMF
KULINA WEEKEND
2 320 Kč –15 %
1 972 Kč
WM0413010012
BGTT14SVERAN 1 BGTT14SVERAN
BGTT02GTNNU 1 BGTT02GTNNU
BGTT14SVERAC1 1 BGTT14SVERAC1
BGTT02GTC3NU 1 BGTT02GTC3NU
BGTT02JKNNU 1 BGTT02JKNNU
3 Plisse MDL06 1 B 02
2 314 Kč
ALMDL061B
Nahoru
Další produkty

Rychlá rychlovarná konvice, jedna z nejdůležitějších věcí ve vaší kuchyni

Co jsou to rychlovarné konvice?

Elektrické konvice jsou specifickým druhem čajových konvic, které na rozdíl od varných konvic fungují na elektřinu a potřebují přístup ke zdroji energie. Rychle uvaří vodu a jsou opravdu praktickým zařízením, které vám umožní rychle připravit čaj nebo kávu. Pokud chcete, aby byl váš čaj dokonale uvařený, podívejte se na náš návod na nákup čaje pro nákup těch nejlepších kuchyňských doplňků pro vaření a servírování čaje a pokud hledáte další nezbytnosti do kuchyně, podívejte se na našeho průvodce o základním vybavení kuchyně zde.

Jaké jsou typy rychlovarných konvic?

Hlavními materiály používanými k výrobě rychlovarných konvic jsou plast, nerezová ocel a sklo.

  • Plastové rychlovarné konvice

Moderní rychlovarné konvice s tělem z plastu jsou obvykle velmi stylové a jsou k dispozici v mnoha různých barvách. Plastové rychlovarné konvice jsou často cenově dostupnější než ty ze skla nebo nerezové oceli.

Jsou také docela lehké a při pádu se téměř nikdy nerozbijí, takže jsou ideální pro starší uživatele, kteří by mohli mít problém unést těžkou konvici plnou vody.

  • Rychlovarné konvice z nerezové oceli

Elektrické rychlovarné konvice s tělem z nerezové oceli jsou vyrobeny z nerezové oceli odolné vůči teplu a promáčknutí, která je robustní, hygienická, potravinově nezávadná a odolná. Moderní rychlovarné konvice vyrobené z nerezové oceli mají elegantní, minimalistický vzhled a vypadají skvěle v moderních interiérech.

  • Skleněná rychlovarná konvice

Elektrické rychlovarné konvice vyrobené ze skla mají skleněné průhledné tělo, které vám umožní nahlédnout dovnitř spotřebiče. Jsou velmi atraktivní a mají elegantní, minimalistický vzhled ideální pro moderní kuchyně. Přestože je skleněné tělo obvykle vyrobeno z kvalitního borosilikátového skla, může se při pádu rozbít.

Čajové konvice vyrobené z nerezové oceli nebo borosilikátového skla jsou považovány za nejbezpečnější rychlovarné konvice.

V Kulině najdete fantastický výběr rychlovarných konvic od spolehlivých výrobců, jako jsou KitchenAid, Smeg , WMF a Alessi. Tyto konvice se dodávají ve všech různých stylech a s různými funkcemi a pro milovníky dokonale uvařeného čaje nebo bylinkových nálevů nabízíme také rychlovarné konvice s řízenou teplotou, které vám umožní uvařit čaj při správné teplotě.