Pánve na lívance

6 položek celkem
Pánev na lívance MINERAL B ELEMENT 27 cm, ocel, de Buyer DB561203
Pánev na lívance Mineral B Bois de Buyer 27 cm
1 780 Kč
DB571203
Pánev na lívance s motivy smajlíků černá Nordic Ware NW01920
Litinová pánev na poffertej Petromax 32 cm
1 053 Kč
PET707241

Pánve na palačinky - milují je nejen děti!

Pánve na palačinky jsou dokonalým nástrojem pro všechny milovníky palačinek a sladkých snídaní. Dobrá pánev na palačinky bude také nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro všechny rodiče dětí, které milují palačinky bez ohledu na denní dobu nebo roční období (podívejte se, které z našich pánví si rodiče nejčastěji vybírají, a zde si prohlédněte naše nejprodávanější pánve na palačinky).

Co je to pánev na palačinky?

pánev na palačinky je speciální pánev navržená tak, aby vám pomohla připravit dokonalé palačinky během několika minut. Pánev na palačinky se obvykle vyznačuje:

  • otvory pro placky (obvykle 3 až 7 otvorů různých průměrů, někdy s nápaditými dekorativními motivy)
  • žádné hrany
  • vysoce kvalitní nepřilnavý povrch
  • dlouhá rukojeť
  • vhodnost pro použití při velmi vysokých teplotách

Při použití pánev na palačinky nezapomeňte použít dřevěnou nebo silikonovou stěrku, abyste chránili jemný nepřilnavý povrch před poškrábáním.

Příprava palačinek nemusí být nudná! Existuje mnoho způsobů, jak je zatraktivnit, a nejjednodušší je pohrát si s ingrediencemi. Můžete do nich přidávat borůvky, banány nebo jiné ovoce, čokoládové lupínky, arašídové máslo nebo různé druhy omáček a měnit tak jejich vzhled a chuť téměř každý den.

Pánve na palačinky - které si vybrat

Na Kulina najdete široký výběr pánví na palačinky z oceli, hliníku nebo železa, které vám pomohou připravit dokonalé zlatavé palačinky, kdykoli budete mít chuť na něco sladkého k snídani. Mezi naše oblíbené patří legendární pánve na palačinky francouzské značky de Buyer, která se specializuje na dokonalé palačinky a lívance a nabízí vám vysoce kvalitní pánve, které vydrží celý život a budou dokonalým doplňkem každé kuchyně.

Nezapomeňte si také prohlédnout naši nabídku pánví na palačinky, které vám umožní připravit obojí - tenké palačinky i nadýchané lívance, a přečtěte si našeho kompletního průvodce pánvemi zde.