Kuchyňské roboty

26 položek celkem
SMEG KUCHYNSKY ROBOT CERVENA STUDIO 02
Sticker
15 890 Kč –26 %
11 623 Kč
SMESMF03RDEU
SMEG KUCHYNSKY ROBOT CERNA STUDIO 02
Sticker
15 890 Kč –26 %
11 623 Kč
SMESMF03BLEU
SMEG KUCHYNSKY ROBOT BILA STUDIO 04
Sticker
15 890 Kč –15 %
13 506 Kč
SMESMF03WHEU
SMEG KUCHYNSKY ROBOT SEDA STUDIO 02
Sticker
15 944 Kč –29 %
11 200 Kč
SMESMF03GREU
Kuchyňský robot Wizzo Tefal červená
Sticker
5 299 Kč –20 %
4 234 Kč
TEFQB317538
Nahoru
Další produkty

Stolní mixéry – mixujte své recepty bez nepořádku a stresu

Jaká je funkce stolního mixéru?

Stolní mixér je výkonný elektrický mixér pro mixování, šlehání nebo hnětení různých jídel. Mezi běžné pokrmy, které lze zpracovávat ve stolním mixéru, patří domácí těsto na koláče, těsto na pizzu nebo těstoviny, mleté maso a masové kuličky, polevy, dipy, chleby, sušenky. Při použití ve spojení s dalším příslušenstvím pro stolní mixéry, jako jsou háky na těsto a ploché šlehače, je zpracování potravin jednodušší.

Jak si mohu vybrat ten nejlepší stojanový mixér pro mě?

Výběr stolního mixéru může být náročný, a proto má každý z našich produktů v Kulině popis, který pomůže potenciálním zákazníkům při výběru. Na trhu existuje široká škála modelů a značek v různých cenových hladinách.

Jak si můžete vybrat ten nejlepší stolní mixér pro vaše potřeby? Rozmyslete si nejprve rozpočet a dále se rozhodněte, co od mixéru potřebujete a jak často jej budete používat. . Pokud se rozhodnete, že nepotřebujete tak pokročilý spotřebič, můžete zvolit stolní mixér, tyčový mixér nebo ruční mixér. Za třetí, zkontrolujte funkce a technické informace o prémiových stolních mixérech z naší nabídky.

Vyberte si svůj mixér již nyní! Vysoce kvalitní stolní mixéry, které máme, jsou výjimečně odolné a mohou vyrobit spoustu vašich oblíbených receptů.

Kulina prodává stolní mixéry vyrobené z odolných vysoce kvalitních materiálů včetně kovu, nerezové oceli a hliníku. Nejlepší stojanové mixéry v této kolekci pocházejí od renomovaných výrobců včetně KitchenAid, Eta, Smeg, Ankasrum a Tefal.

Proč bych měl stolní mixér zapnout při prvním zapnutí na nízkou úroveň?

Nikdy se nedoporučuje spouštět stojanový mixér na vysokou rychlost, bez ohledu na značku nebo model, který si vyberete. Použijte místo toho nejnižší nastavení. Tento návrh je zde z několika důvodů. Zaprvé, postříkání těstem je méně pravděpodobné, že způsobí nepořádek. Za druhé, prodloužíte životnost svého vybavení.

Jak zabráním tomu, aby se stroj příliš zahříval?

Mnoho stojanových mixérů na trhu nyní zahrnují možnost automatického vypnutí, která zabrání přehřátí spotřebiče. Pokud narazíte na mixér postrádající tuto funkci, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste se tomuto problému vyhnuli. Vždy dodržujte návod k obsluze a vypněte zařízení podle pokynů. Na zařízení také pravidelně provádějte běžnou údržbu.

V Kulině najdete mnoho užitečných informací a různé příslušenství pro stolní mixéry a kuchyňské roboty.