30 položek celkem
175838 1 cukrarska sterka de buyer 24 cm
KULINA WEEKEND
299 Kč –15 %
254 Kč
DB489124N
Lopatka FKOfficium de Buyer
KULINA WEEKEND
869 Kč –19 %
699 Kč
DB423600
Lopatka na dort B Bois de Buyer
KULINA WEEKEND
619 Kč –23 %
473 Kč
DB270108
Lopatka na dort STELLA Blomus
KULINA WEEKEND
866 Kč –15 %
736 Kč
BM63955
Nahoru
Další produkty

Příslušenství na pečení - nezbytný doplněk pro každého milovníka dortů

Pokud rádi pečete dorty, sušenky a další druhy moučníků, musíte mít příslušenství na pečení. Přístroje na pečení vám nejen usnadní pečení, ale umožní vám koláče krásně ozdobit a být při pečení co nejpřesnější.

Příslušenství na pečení - co to je?

Na Kulina nabízíme širokou škálu příslušenství na pečení, které je také skvělým dárkem pro všechny domácí cukráře. Najdete zde:

  • špachtle na polevy a zdobení nazývané také špachtle na polevy a paletové nože - náčiní určené k rovnoměrnému roztírání krému nebo polevy na povrch dortů
  • cukrářské rukávy známé také jako cukrářské nebo pipetovací sáčky, ideální pro zdobení dortů, zákusků a předkrmů, často s mnoha různými hroty
  • servery na dorty díky nimž bude servírování kousku dortu... hračkou
  • další příslušenství pro přípravu a zdobení dortů, jako jsou vykrajovátka na cukroví, sady na pečení a drobné pomůcky, které se vám budou hodit při pečení a zdobení - ať už se mu věnujete jen pro zábavu, s dětmi, nebo ho berete vážně

Na stránkách Kulina jsou značky, které to s výrobou a zdobením dortů myslí opravdu vážně. Španělská značka Lekue nabízí barevné příslušenství na pečení pro celou rodinu, a pokud jste vždycky snili o tom, že budete jako francouzský šéfkuchař, možná si budete chtít pořídit příslušenství na pečení od značky Lekue de Buyer značky.

Jaké je základní pravidlo pro zdobení dortů královskou polevou?

Říká se tomu pravidlo 10 vteřin (i když někteří tvrdí, že by to mělo být 15 vteřin) a umožňuje vám zkontrolovat, zda je konzistence polevy taková, jaká má být. Stačí vzít nůž na máslo a přetáhnout jeho špičku přes povrch polevy, přičemž nůž musí jít přibližně 2,5 cm hluboko. Pak pomalu počítejte do 10. Pokud se povrch polevy během 10 sekund opět spojí, je poleva připravena k použití.

A pokud to s pečením myslíte vážně, ujistěte se, že máte všechny potřebné dortové formy, těžký váleček, stylový kuchyňská zástěra a kuchyňské rukavice, které ochrání vaše ruce před horkem. Rukavice jsou opravdu důležité, protože ke zdobení dortu budete potřebovat ruce!