Škola vaření Chefparade

Škola vaření Chefparade

Škola vaření Chefparade

Tvořte s námi příběh vašeho domova!
S Kulinou a... Chefparade!

Stars

Od roku 2007

dlouholetá tradice

na českém trhu

Users

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

fork-knife

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

thumb-up

Více než

12 000 kladných recenzí

mimo jiné na Staffino.cz

Podívejte se, co všechno pro vás v Chefparade uvařili!

Váš domov – jeho podoba, pocity s ním spojené a příběh, který vypráví – tady nejde jen o vybavení daného prostoru krásnými a funkčními předměty. Doma chceme trávit společný čas s nejbližšími, smát se, užívat si pohody i zvát přátele na návštěvu. Přejeme si naplnit tento náš prostor nejen předměty, ale také (a to hlavně) pocity, zážitky a radostí ze života.

Právě proto nám v Kulině nezáleží jen na kulisách, ale také na příběhu, který se v nich odehrává. Ve vašem domově, ve vaší kuchyni... A pokud jej chcete naplnit chutěmi, vůněmi a životem, je návštěva naší školy vaření Chefparade tou správnou volbou. Inspirujte se v některém z velké řady kurzů vaření či kulinářských akcí (firemní teambuildingy, svatby, soukromé oslavy).

Image
Image
Friends

Kurzy vaření pro začátečníky
i pokročilé

Boy

Kurzy vaření
pro děti

Puzzle

Pro firmy pořádáme
firemní akce

Glass

Privátní párty
pro veřejnost

Proč se přihlásit na kurz vaření s Chefparade?

  • Věříme, že vařit může každý, a naše kurzy jsou tak také koncipovány. Takže nezáleží na tom, kolik vám je let a zda jste začátečník nebo zkušený kuchařský nadšenec. Přijďte a vařit vás naučíme.
  • Kurzy vaření Chefparade jsou absolutně praktické. To znamená, že vše si připravujete a vaříte sami. Tak, abyste se toho co nejvíce naučili a zároveň si procvičili své dovednosti.
  • Nabízíme velmi široký výběr kurzů (aktuálně více než 50). Takže se můžete naučit vařit a připravovat maso, ryby, mořské plody či dezerty, pokrmy z evropské nebo asijské kuchyně, anebo se dokonce zaměřit na konkrétní zemi (Francie, Vietnam, Indie).
  • Kurzy probíhají ve dvou lokacích: v profesionálním kuchařském studiu v Praze a na venkovském statku kousek za Prahou. Statek je také ideálním místem pro firemní teambuilding nebo rustikální svatbu.
  • Naše kurzy jsou zábavné a atmosféra je přátelská. I díky více jak 15 letům zkušeností přesně víme, jak z kurzu vaření udělat nezapomenutelný zážitek.
  • V ceně kurzu jsou všechny suroviny na vaření, nápoje, spousta zábavy a dokonce i tipy a triky našich šéfkuchařů. Všechny recepty vám také po kurzu zašleme emailem, abyste se mohli doma pochlubit tím, co jste se naučili. A bonus navíc – v naší kuchyni uklízet nemusíte!
  • Naši zkušení šéfkuchaři se s vámi podělí nejen o své kuchařské umění, ale věříme, že ve vás probudí i nadšení a lásku k vaření.
Image
Přihlaste se na kurz vaření Chefparade
Přihlásit se na kurz vaření