Koupelnové koše

14 položek celkem
Kosmetický odpadkový koš SONO béžový 5 l Blomus
2 039 Kč
BM69169
Koupelnový odpadkový minikoš MINDSET Brabantia šedý 1 BRAB303364
Kosmetický odpadkový koš SONO šedočerný 5 l Blomus BM69167
Koupelnový koš UME 4 l, taupe, plast, Zone Denmark
1 845 Kč
ZO26437
Koupelnový koš UME 4 l, olivově zelená, plast, Zone Denmark ZO26436
Kosmetický odpadkový koš SONO taupe 5 l Blomus
2 039 Kč
BM69168
Koupelnový koš RIM 3,3 l, černá, hliník, Zone Denmark ZO14655
Koupelnový odpadkový minikoš MINDSET Brabantia bílý 1 BRAB303388
Koupelnový koš TIME 3 l, tmavě šedá, plast, Zone Denmark ZO28128
Koupelnový koš TIME 3 l, světle šedá, plast, Zone Denmark ZO28129
Kosmetický odpadkový koš SONO světle šedý 5 l Blomus BM69170
odpadkovy kos do koupelny birillo alessi 21 cm bily 2
2 054 Kč
ALPL10W

Koupelnové koše - udržujte koupelnu svěží a čistou

Proč je důležité mít v koupelně koš?

koupelnový odpadkový koš (mnohem menší než běžný koš do kuchyně) je důležitý pro zachování čistoty a hygieny v koupelně. Zde jsou některé z důvodů, proč je koupelnový odpadkový koš nezbytný:

  • Sanitace: koupelnový odpadkový koš udržuje koupelnu čistou a hygienickou, protože nabízí vyhrazené místo pro odkládání odpadu. Může se jednat o použité kapesníky, vatové tampony a hygienické potřeby.
  • Snížení zápachu a nepořádku: koupelnový odpadkový koš bez sáčku na odpadky může rychle zaneřádit koupelnový odpadkový koš . Jedním z hlavních důvodů, proč používat v koupelnový odpadkový koš pytel na odpadky, je zabránit hromadění odpadu a omezit zápach. Koupelnový odpad, jako jsou použité kapesníky nebo hygienické potřeby.
  • Pohodlí: koupelnový odpadkový koš v blízkosti vám umožní rychle a efektivně vyhodit odpadky. To vám pomůže udržet v koupelně pořádek a čistotu a zabránit hromadění nepořádku.
  • Hygiena: Používání sáčku na odpadky v koupelnový odpadkový koš může pomoci udržet dobrou úroveň hygieny. Použitím pytle na odpadky je odpad omezen a lze jej snadno odstranit, čímž se snižuje riziko kontaminace.

Jak používat a čistit koupelnový odpadkový koš , aby se zabránilo zápachu?

Pravidelné používání a čištění koupelnový odpadkový koš má zásadní význam pro zamezení nepříjemného zápachu a udržení čistého a hygienického prostředí v koupelně. Zde je několik tipů, jak úspěšně používat a čistit koupelnový odpadkový koš:

  • Vyberte příslušný koš: Vyberte si koupelnový odpadkový koš , který má správnou velikost pro vaše potřeby a snadno se čistí. Na adrese Kulina, máme mnoho košů s víkem nebo víkem od špičkových značek, jako jsou Alessi, Blomus, a Brabantia které pomohou při snižování zápachu.
  • Použití vložky: Abyste si usnadnili úklid a zabránili ulpívání odpadků na dně koupelnový odpadkový koš, používejte jednorázovou nebo omyvatelnou vložku.
  • Správná likvidace odpadků: Dbejte na správnou likvidaci odpadků a před vyhozením do koše zabalte předměty, jako jsou staré kapesníky nebo hygienické potřeby.
  • Clean pravidelně vynášet do koše: Abyste zabránili hromadění bakterií a zápachu, pravidelně vysypávejte a čistěte odpadkový koš v koupelně teplou mýdlovou vodou.
  • Odstraňte zápach z koše: Vložte sáček jedlé sody nebo několik kapek esenciálního oleje do vložky nebo na dno koše, abyste ho odradonovali.

Koupelnu můžete udržovat uklizenou a čistou i díky dalším koupelnovým potřebám, které jsou k dispozici v našem obchodě, jako jsou koše na prádlo a koupelnové organizéry.