SMEG

Smeg představuje ve vaší kuchyni ikonický design, vysoce kvalitní, špičkové technologie a kuchyňské spotřebiče, které změní váš postoj k vaření. Od této chvíle bude vaření potěšením a svátkem chutí!
2 položek celkem
SMETSF01RGEU 1 SMETSF01RGEU
SMETSF01BLEU 1
4 650 Kč
SMETSF01BLEU

Smeg – barva, design a technologie

Smeg, italský výrobce domácích spotřebičů

Smeg je italská společnostzaložena v roce 1948 se sídlem v Guastalle. Její název znamená "Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla," což lze přeložit jako „továrna na smaltování ve vesnici Guastalla v provincii Emilia v severní Itálii". Je známá svými inovativními domácími spotřebiči, které jsou snadno rozpoznatelné díky svému jedinečnému designu, barvám a dojmu. Jako symbol dokonalosti pod značkou „Made in Italy" má Smeg 5 nejmodernějších výrobních závodů v Itálii, kde všechny produkty procházejí přísnými testy kontroly kvality, aby byla zajištěna maximální spolehlivost spotřebičů.

Cíl a vize Smeg

Smeg klade maximální důraz na kvalitu a zaměřuje se na úsporu energie a zároveň odpovídá potřebám současného bydlení. Společnost Smeg chce, aby její produkty byly nejen odolné, ale také uživatelsky přívětivé, aby každý spotřebič Smeg nabízel maximální jednoduchost a funkčnost , které odpovídají očekáváním moderních uživatelů.

Ale kouzlo Smegu spočívá ještě v něčem jiném. Je to styl, díky kterému bude život v kuchyni, vaření a příprava jídla co nejpříjemnější a nejkrásnější.

Designéři a spolupráce Smeg

Při hledánní krásy a stylu spolupracuje Smeg s mnoha světoznámými architekty a designéry, jako jsou Guido Canali, Mario Bellini, Studio Piano Design, Marc Newson, Giancarlo Candeago.

Smeg je známý svou kolekcí ve stylu 50. let s nostalgickým, hřejivým retro designem (který najdete téměř v každém časopise o interiérovém designu), ale také mnohem odvážnějšími a barevnějšími kolekcemi – jako je kolekce Sicily is my love, vytvořena ve spolupráci s Mateem Bazzicalupem a Raffaellou Mangiarotti z „deepdesignu" a nezaměnitelné kreativity od Dolce&Gabbana. Kolekce toustovačů, odšťavňovačů, varných konvic, mixérů a stojanových mixérů se vyznačovala živými dekoracemi zlatožlutými citrony, citrusovými plody, opunciemi a zářivě červenými třešněmicož jsou typické sicilské dekorace. Tuto kolekci můžete zahlédnout ve filmu Pedra Almodovara „Bolest a sláva" s Antoniem Banderasem a Penelope Cruz.

Nejpopulárnější produkty Smeg v Kulině

Zákazníci Kuliny milují všechny kuchyňské spotřebiče nabízené značkou Smeg jako toastovače, varné konvice, citrusovače, mlýnky na kávu a kávovary. Můžete buďto investovat do celé kolekce, aby vaše kuchyňská deska vypadala velmi stylově, nebo si pořídit jeden či dva spotřebiče, které se stanou poutavým detailem ve vaší kuchyni – stejně stylové, jako praktické.

Zdá se, že Smeg je jako stvořený pro vynikající, pomalou a chutnou snídani, která vám zpříjemní den! Vintage vzhled jejích produktů a skvělé barvy budou ladit s mnoha interiéry - klasickými, retro, eklektickými i moderními.