Sprchové police a držáky

47 položek celkem
Nástěnná koupelnová police NEXIO leštěný nerez 34 cm Blomus BM68956
Nástěnná koupelnová police NEXIO matný nerez 34 cm Blomus BM68942
Koupelnová polička MINDSET Brabantia 42 cm minerální bílá 1 BRAB303548
Nástěnná koupelnová police NEXIO matný nerez 25 cm Blomus BM68941
4853 modo policka
1 529 Kč
BM66329
182747 4865 nexio policka
3 035 Kč
BM66333
Police do koupelny RIM 44 cm, bílá, hliník, Zone Denmark ZO14475
ZACK40385 1 ZACK40385
34532 34532 sprchova policka joseph joseph duo 70557
529 Kč
JS70557
Polička do sprchy RIM 22 cm, bílá, hliník, Zone Denmark ZO14467
Nahoru
Další produkty

Sprchové poličky a držáky - dokonalý způsob, jak uspořádat sprchu

Jaké typy sprchových polic a držáků jsou k dispozici na Kulina?

Považujete někdy svou sprchu za neuspořádaný nepořádek? Najít správné toaletní potřeby ve správný čas může být náročné, protože lahvičky se šampony, mýdlem a dalšími věcmi jsou roztroušeny všude možně. S tím vám mohou pomoci sprchové držáky a police. Tyto užitečné organizéry vám umožní udržovat sprchu čistou a uklizenou, takže se můžete soustředit na úklid a ne na přehrabování se ve věcech.

Zatímco na běžných trzích je k dispozici mnoho držáků a polic do sprchy, z nichž každý má jinou výhodu, zde na Kulina, nabízíme jedinečný výběr závěsných držáků do sprchy. Závěsný organizér do koupelny je oblíbenou variantou pro uložení potřeb do sprchy, protože zabírá velmi málo místa a snadno se instaluje i demontuje.

Kulina nabízí závěsné sprchové držáky od známých výrobců, jako jsou Blomus, Brabantia a další Koziol a dodávají se z různých materiálů, například z plastu, titanu a oceli. Snadno si vyberete takový, který se bude hodit k vašemu sprchovému koutu, protože se dodávají v různých velikostech a tvarech.

Kam nejlépe umístit organizér do koupelny?

Nejvhodnější místo pro umístění organizér do koupelny závisí na velikosti a tvaru vaší sprchy a na vašich osobních preferencích. Můžete si zavěsit organizér do koupelny nebo polička do sprchy:

  • Na sprchové tyči nebo ventilu: Pokud máte malou sprchu, je to skvělá volba. Zavěšením držáku na sprchovou tyč nebo ventil uvolníte místo na podlaze a budete mít své věci na dosah.
  • Na stěně: Pokud máte větší sprchový kout, můžete organizér do koupelny připevnit na stěnu. Budete mít více úložného prostoru a vaše věci zůstanou uspořádané.
  • V rohu: Pokud máte rohový sprchový kout, můžete do něj umístit rohový sprchový kout. Ušetříte tak místo na uskladnění a budete mít věci na dosah.
  • Na podlaze: Pokud vám nevadí, že zaberete trochu místa na podlaze, některé z našich polic lze snadno umístit na zem. Zvětšíte tak úložnou kapacitu a usnadníte si přístup ke všem věcem.

Při výběru nejvhodnějšího místa pro organizér do koupelnymusíte vzít v úvahu například expozici vody, dostupnost a uspořádání sprchy.

Další potřeby do koupelny najdete v naší kolekci kosmetických doplňků, věšáků na ručníky, mýdelníků atd.