Příslušenství ke kuchyňským robotům

42 položek celkem
Nerezová mísa 3,0 l KitchenAid
KULINA WEEKEND
2 490 Kč –15 %
2 116 Kč
KA5KB3SS
Válec na těstoviny KitchenAid
KULINA WEEKEND
2 990 Kč –15 %
2 541 Kč
KA5KSMPSA
134747 platkovac zeleniny kitchenaid
KULINA WEEKEND
3 990 Kč –15 %
3 391 Kč
KA5KSMSCA
Nahoru
Další produkty

Příslušenství pro stolní mixéry a kuchyňské roboty

Proč se vyplatí pořídit si příslušenství pro kuchyňské roboty nebo k mixéru?

Pomocí nástavců a doplňků můžete rychle zvýšit funkčnost svého stolního mixéru nebo kuchyňského robota. Díky speciálním nástavcům budete moci nejen míchat ingredience nebo hníst těsto, ale také sekat, trhat, mixovat, mlít maso, připravovat čerstvou šťávu, domácí těstoviny, ravioli nebo zmrzlinu a mnoho dalšího.

Vyberte si z řady příslušenství pro stolní mixéry a kuchyňské roboty dostupné v Kulině, včetně příslušenství určeného pro spotřebiče KitchenAid, Smeg, ETA, Ankasrum nebo WMF. Tyto značky poskytují dodatečné nebo náhradní příslušenství pro své kuchyňské roboty a stolní mixéry, které výrazně zlepší váš zážitek z vaření.

Jaké příslušenství lze použít s kuchyňskými roboty?

Pokud jde o krájení na kostičky, strouhání a další kuchyňské úkoly, kuchyňský robot je dokonalým pomocníkem. Věděli jste ale, že vhodné příslušenství vám může pomoci udělat ještě více?

 • přídavné nízko otáčkové odšťavňovače pro stolní mixéry

Většina živin je extrahována z vašeho ovoce, zeleniny a listové zeleniny pomocí nízko rychlostních odšťavňovačů. Protože k výrobě šťáv s vynikající chutí je potřeba méně produktů, vertikální pomalé odšťavňovače vedou k úsporám nákladů.

 • Kráječe na kostičky a přídavná struhadla pro stojanové mixéry a kuchyňské roboty

Jakékoli ovoce nebo zelenina lze nakrájet nebo nasekat na kostky pomocí kráječe nebo struhadla. K výrobě zeleninového nebo ovocného salátu použijete přídavná struhadla nebo kráječe kostek s mixérem nebo kuchyňským robotem. Je to ideální pro sekání ingrediencí, jako je cibule, česnek, rajčata, zelí, mrkev atd.

 • Hnětací hák

Většina stolních mixérů se dodává s nástavcem na hnětací hák, což je speciální příslušenství, které rychle a efektivně hněte těsto na sladké pečivo, pizzu nebo chléb. Hněták lze také zakoupit samostatně v případě ztráty nebo poškození nástavce.

 • Ploché šlehače

Ploché šlehače se používají k přípravě koláčů, jako je křehké těsto a na knedlíky, muffiny, perníky, kaše a mohou šlehat tvaroh na tvarohový koláč. Nástroj lze použít jak k přípravě pyré z vařené zeleniny, tak k hnětení mletého masa na karbanátky a paštikovou pastu. Ploché šlehače lze také zakoupit samostatně v případě ztráty nebo poškození nástavce.

 • Mlýnky na maso, plničky klobás

Pomocí nástavce na maso můžete mlít maso, ryby nebo zeleninu na karbanátky nebo paštiky a díky plničům na klobásy si budete moci vyrobit domácí klobásy na grilování

 • Přídavné nebo náhradní mixovací nádoby
 • Příslušenství pro výrobu domácí zmrzliny a sorbetů

Jak uskladnit příslušenství ke kuchyňskému robotu?

Níže naleznete několik chytrých způsobů uložení příslušenství:

 • Použijte háčky k zavěšení některých doplňků do kuchyňských skříněk
 • Uchovávejte je v misce svého stolního mixéru
 • Umístěte je na magnetický stojan nebo použijte pásek s magnetickou páskou pro cenově dostupnější variantu
 • Uspořádejte je svisle do organizéru na hrnce a pánve