Alfa Forni

Alfa Forni nabízí v Itálii vyrobené, vysoce kvalitní vnitřní i venkovní, domácí i profesionální pece na pizzu vhodné nejen na pizzu, ale i na pečení, grilování, zapékání a dušení. Tak italské, tak krásné, tak chutné!
9 položek celkem
Venkovní pec na pizzu NANO Alfa Forni měděná 1
31 790 Kč
AF10001
Velká sada náčiní na pizzu PIZZAIOLO Alfa Forni 12 ks AF10057
Podstava pro pec na pizzu NANO Alfa Forni měděná
13 990 Kč
AF10038
Nastavovací lopata na pizzu Alfa Forni
3 490 Kč
AF10016
Wood Rack 4
2 590 Kč
AF10064
wood rack 59 cm alfa forni
3 690 Kč
AF10065
CIAO base grey wood
10 290 Kč
AF10005
Sada nastavovacího náčiní na pizzu Alfa Forni 4 ks
9 290 Kč
AF10012

Alfa Forni - pece na pizzu pro vaši zahradu

Pokud jste fanouškem pizzy a hledáte pec na pizzu prémiové kvality, která by obohatila vaši nabídku venkovního vaření, nebo vás nudí tradiční grilování, je Alfa Forni tou správnou volbou. Tato italská společnost vyrábí již více než 40 let jedny z nejlepších pecí na pizzu na trhu a stále stojí v čele inovací a designu.

Společnost Alfa Forni byla založena v roce 1977 a věnuje se výrobě vysoce kvalitních venkovních pecí na pizzu pro domácí i komerční použití. V průběhu let značka rozšířila svůj sortiment o plynové, dřevěné a hybridní pece na pizzu.

Vášeň, řemeslná zručnost a dokonalost

Základem značky Alfa Forni je snaha o dokonalý design i funkčnost. Posláním značky je poskytnout zákazníkům nástroje, které potřebují k přípravě a podávání pravé pizzy na dřevěném ohni na vlastní zahradě. Alfa Forni pevně věří, že každý by měl mít přístup ke kvalitnímu venkovnímu vybavení a že příprava dokonalé pizzy by neměla být těžší než běžné grilování, a jejich vizí je učinit to realitou pro lidi na celém světě.

Alfa Forni's - pece na pizzu, jaké nemají obdoby

Alfa Forni's sortimentem výrobků zahrnuje různé pece na pizzu - domácí i profesionální - pro různé potřeby a rozpočty. Mezi jejich nejoblíbenější modely patří Alfa Pizza a Alfa Stone, které jsou navrženy tak, aby se snadno používaly a poskytovaly vynikající výsledky. Nabízí také řadu větších komerčních trub pro restaurace a další gastronomické provozy.

Pece na pizzu Alfa Forni se od konkurence liší důrazem na detail a kvalitou. Každá trouba je ručně vyrobena v Itálii pouze z těch nejlepších materiálů a s italským smyslem pro krásu. Alfa Forni pece na pizzu jsou navrženy tak, aby se snadno používaly a udržovaly. Vyznačují se inovativním designem a technologiemi, které pomáhají zajistit rovnoměrné vaření a pokaždé dokonalé výsledky.

Za své úsilí o inovace a design získala společnost Alfa Forni v průběhu let řadu ocenění. Patří mezi ně Red Dot Design Award, German Design Award a Good Design Award. Tato ocenění jsou pro značku tou nejlepší motivací jít dál a ještě více posouvat hranice venkovního vaření.

Co se lidem líbí na produktech Alfa Forni?

Uživatelé oceňují kvalitu a řemeslné zpracování každé trouby. Líbí se jim také všestrannost těchto pecí, které lze použít nejen k přípravě pizzy, ale i k přípravě řady dalších pokrmů, jako jsou grilované nebo pečené ryby, pečená zelenina, smažené, uzené nebo pomalu pečené maso, pečené brambory a brambory v rohlíku nebo čerstvě upečená focaccia. A samozřejmě milují lahodnou chuť, kterou tyto pece produkují. Na stránkách Kulina pevně věříme, že je to ta nejlepší část!

Alfa Fornijejí výrobky jsou oblíbené jak u domácích kuchařů, tak u profesionálních kuchařů a lze je najít v domácnostech, restauracích a dalších gastronomických provozech po celém světě. Ať už jste zkušení nadšenci venkovního vaření, nebo teprve začínáte, pec na pizzu Alfa Forni jistě posune vaše kulinářské dovednosti na vyšší úroveň.