Automatické kávovary

5 položek celkem
SMEG KAVOVAR ESPRESSO BEZ TRYSKY CERVENA STUDIO 04
17 290 Kč
SMEBCC01RDMEU
SMEG KAVOVAR ESPRESSO CERVENA STUDIO 04
18 290 Kč
SMEBCC02RDMEU
166490 automaticky kavovar s mlynkem na kavu ka 4813 severin SEVEKA4813

Automatické kávovary – vaše nejvyšší potřeba pro přípravu kávy, pohodlně

Co dělají zcela automatické kávovary?

Zcela automatický kávovar je zařízení, které bylo naprogramováno k přípravě kávy v souladu s předem stanovenými pokyny. To znamená, že není prostor pro chyby, protože kvalita stroje je pevně daná bez ohledu na úroveň vaší odbornosti.

Proč bych si měl pořídit automatický kávovar?

Na rozdíl od běžného kávovaru nebo dokonce poloautomatického kávovaru, plně automatický kávovar by mohl být dražší. Vždy si všakmůžete užít všech výhod dokonale uvařené kávy.

Výhody vlastnictví plně automatického kávovaru jsou následující:

  • Snadné použití a široký výběr kávových nápojů

Zatímco horký šálek kávy bývá vždy preferován, plně automatický kávovar umožňuje výběr z různých druhů káv pouhým stisknutím tlačítka. Plně automatický kávovar dokáže připravit cappuccino, latte nebo macchiato rychle a bezchybně.

  • Dokonalá příprava kávy

Plně automatické kávovary jsou nakonfigurovány tak, aby vařily kávu podle předem naprogramovaných nastavení. Výsledkem je, že bez ohledu na úroveň vašich zkušeností s vařením je káva, kterou uvaříte, vždy perfektní. Stále si však můžete nápoje přizpůsobit svým preferencím, pokud jde o množství espressa, mléka atd.

  • Extra vlastnosti

Skvělý, plněautomatický kávovar má spoustu funkcí, jako je napěňovač mléka, dóza na zrnkovou kávu nebo wifi připojení. Pokud si pořídíte kávovar s mlýnkem, můžete si vybrat mezi celozrnnou nebo mletou kávou. Pro někoho, kdo rád utrácí za smetanu v kávě, je vestavěný napěňovač mléka perfektním řešením.

  • Pohodlí

Také ušetříte čas a námahu používáním plně automatického kávovaru, což je skvělá výhoda pro jednotlivce, kteří nemají čas. Jednoduše stiskněte tato tlačítka a vychutnejte si espresso v kavárenské kvalitě z pohodlí domova, aniž byste museli být baristou.

Kulina nabízí velký výběr automatických kávovarů od renomovaných výrobců, jako jsou La Pavoni a Smeg ze kterých si můžete vybrat podle svého uvážení. Pro více možností zhlédněte náš výběr pákových kávovarů nebo kávovary na překapávanou kávu.