7 položek celkem
orezavatko na tuzky kastor alessi 1
1 508 Kč
ALRT02
Děrovačka CAP Philippi 10 cm stříbrná
1 619 Kč
PHP273050
drzak na kancelarske sponky chip alessi 1
1 430 Kč
ALRT01
Bezsponková sešívačka PUSH Philippi 5 cm stříbrná PHP136024
Držák lepící pásky CAP Philippi 10 cm stříbrný
1 349 Kč
PHP273051
4784 gents meter
905 Kč
BM66234
GENTS 4 medium
905 Kč
BM66232

Kancelářské potřeby - maximalizace produktivity vaší kanceláře pomocí designu

Kancelářské potřeby jsou nezbytnou součástí každého pracovního prostoru, dokonce i domácí kanceláře. Tyto nástroje, od děrovaček po kancelářské sponky, jsou nezbytné pro každodenní práci a mohou zvýšit efektivitu, produktivitu a organizaci. Ale nejen to. Designové kancelářské potřeby jsou také ideálním dárkem pro kolegy, obchodní partnery, bratra nebo otce.

Vybrat nejlepší nástroje, které splní všechny vaše potřeby, není snadné, ale stojí za to se nad tím zamyslet. Vyberte si doplňky, které se hodí ke stylu vaší kanceláře - ať už jde o domácí nebo firemní - a uvidíte, jak moc si užijete čas strávený v práci, ale obklopeni krásnými předměty

Jaké typy kancelářských potřeb jsou k dispozici na Kulina?

Na stránkách Kulina je nabízen široký sortiment kancelářských potřeb, které jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky každého pracoviště.

  • Ořezávátka: Ořezávátka se používají k ořezání tužek na přesný hrot, aby se daly použít k psaní, kreslení nebo vybarvování. Tužka bez ořezávátka je k ničemu.
  • Zásobníky na pásky: Dávkovače pásky slouží k regulovanému a uživatelsky přívětivému dávkování lepicí pásky nebo pásky Scotch. To umožňuje dobrou manipulaci s páskou bez nutnosti použití nůžek.
  • Sešívačky: Jedná se o nástroje, které se používají k sešívání papírů. Existuje mnoho různých tvarů a velikostí sešívaček a některé z nich dokáží najednou sešít až 100 stránek.
  • Pravítka: Pravítka se používají pro rovinné kreslení a měření. Jsou k dispozici v různých délkách a z různých materiálů.
  • Kancelářské sponky: Kancelářské sponky jsou malé ohnuté kousky plastu nebo drátu, které se používají ke krátkodobému přichycení papírů. Vyrábějí se v různých tvarech, velikostech a barvách.
  • Děrovačky: Děrovačky jsou nástroje, které se používají k dělání děr do papírů pro vazbu nebo ukládání. Dodávají se v různých tvarech a velikostech a některé z nich dokáží vyrazit několik otvorů najednou.

Mnoho značek dostupných na Kulina nabízí moderní, designové a někdy i vtipné kancelářské potřeby. Ujistěte se, že jste zkontrolovali návrhy Alessi (a její legendární ořezávátko Castor nebo držáky na kancelářské sponky), minimalistické výrobky od firmy Blomus a kancelářské doplňky od Philippi, které jsou skvělým dárkem pro všechny workoholiky, ale i architekty nebo pracovníky v IT.