Produkt se už neprodává

Servírovací kleště Bistro

leštěné

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovací kleště Bistro oceníte pro podávání celé řady pokrmů včetně šťavnatých kousků masa či pokrmů obsahujících marinádu. S jejich pomocí naberete vždy to správné množství salátu, plátek masové rolády či porci těstovin, aniž byste potřísnili krásně prostřený stůl. Jedna část kleští opatřená zuby zajistí pevný úchop, druhá, plná část, pak bezpečně zadrží nadbytečnou omáčku, dressing či vodu.

Kleště jsou vhodné pro snadné nabírání a servírování celé řady pokrmů. S pomocí těchto kleští se servírování stane hračkou. Plochá, oblá ramena kleští padnou do ruky, jejich správná ergonomie zaručuje bezproblémovou manipulaci. Bezpečně tak naservírujete z mísy či hrnce na talíř jakékoli pokrmy.

  • Vhodné na servírování salátů, masa, těstovin, zeleniny aj.
  • Efektní pro servírování přímo na stole
  • Snadná manipulace
  • Z leštěné ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®
  • Hygienické, tvarově stabilní, odolné vůči kyselinám
  • Vhodné do myčky nádobí

To, co jíme, je pestré a rozmanité. Řada Bistro proto nabízí vhodné příbory na stůl i k servírování v nadčasovém designu, který vás jistě osloví. Díky vynikající kvalitě leštěného materiálu Cromargan® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) jsou tyto produkty tvarově stabilní, odolné vůči potravinovým kyselinám a samozřejmě také vhodné do myčky nádobí.

KÓD: WM1289459990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu