Kód: PG29920
Značka: Peugeot
Série: Peugeot OLERON
Barva / rozměry: Ø 7 cm, v 14 cm
Materiál: akrylátové sklo
bukové dřevo
keramický mlecí mechanismus
nerezová ušlechtilá ocel

Popis produktu

Mlýnek na vlhkou mořskou sůl OLERON Peugeot ve stručnosti:

  • Unikátní keramický mechanismus vyvinutý speciálně na mletí vlhké soli
  • Patentovaný systém, zabraňující hrudkovatění soli
  • Z kvalitního přírodního bukového dřeva a akrylu
  • Mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí
  • Vyrobeno ve Francii
  • Dodáván naplněný
  • Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku
  • Na mlecí mechanismus záruka doživotní

Mlýnek OLERON je velmi elegantním doplňkem v každé kuchyni i u prostřeného stolu. Díky kombinaci přírodního dřeva a akrylu se hodí do každého interiéru. Tělo mlýnku je mírně zkroucené, čímž evokuje pohyb. Společně s průhledným materiálem pak vytváří příjemnou hru světla. Vybaven je mlecím mechanismem s nastavitelnou hrubosti mletí.

Podrobnosti o mlecím mechanismu na vlhkou mořskou sůl Peugeot:

Patentovaný mlecí mechanismus na vlhkou mořskou sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a vlhké mořské soli z Guérande. Je vybaven spirálovým mechanismem, který zabraňuje hrudkovatění soli a zároveň ji podává do mlecího ústrojí. Keramický mechanismus není ohrožen korozí, kterou by mohla způsobit sůl.

Jakou sůl použít?

Pro ideální chod a využití mlýnku doporučujeme vlhkou mořskou sůl z Guérande.

Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě kontrolovány. Bezchybné fungování je pro značku Peugeot samozřejmostí. Na mlecí mechanismy je poskytována celoživotní záruka.

KÓD VÝROBCE: 29920

O značce Peugeot

Peugeot

Továrna Peugeot Saveurs vyrábí mlýnky na koření proslavené po celém světě. Jedná se o malý podnik s pouze 130 zaměstnanci, který sídlí v Quingey ve východní části Francie. To zde se vše odehrává. Příprava designu, technický vývoj, ale také samotná fabrikace – od zpracování dřeva až po precizní montování. Od svých začátků před více než 200 lety se Peugeot vyšvihl na přední místa v exportu mlýnků na koření a dnes se jeho zboží dováží do více než 80 zemí světa. Také úspěšně rozšířil svůj sortiment o produkty pro milovníky vína a kávy.