Sady dezertních vidliček

2 položek celkem
Set dezertních vidliček Nuova WMF
628 Kč –20 %
502 Kč
WM1291666046
Sada dezertních vidliček 4 kusy STELLA Blomus
866 Kč
BM63950

SadyDezertní vidlička - dokonalý způsob, jak si vychutnat dezert

Co jsou sady dezertní vidlička ?

Sada dezertní vidlička nesmí chybět v žádné domácnosti, protože se skvěle hodí k servírování a konzumaci malých, jemných dezertů, jako je ovoce, koláče a zákusky. Je součástí jídelních příborů, které krásně doplní servírovací podnosy na dorty nebo stojany na dorty.

Jak vybrat sadu dezertní vidlička ?

Při výběru dezertní vidlička je třeba zvážit faktory, jako je materiál, design a počet vidliček v sadě.

K výrobě dezertních vidliček se často používá nerezová ocel, která je nejodolnějším a nejlevnějším materiálem ve srovnání s alternativami, jako je zlato. Některé sady dezertních vidliček mají jednoduchý design, zatímco jiné mají propracovanější vzory. Vyberte si styl, který se vám líbí a který se hodí k interiéru vaší jídelny.

Měli byste také zvážit počet vidlic v kupovaných sadách. V naší nabídce naleznete 6 a 12dílné sady od takových výrobců, jako jsou např WMF.

Jak se starat o dezertní vidličky?

Jsme si vědomi hodnoty pohodlí v našem každodenním hektickém životě. Naše sady dezertní vidlička jsou proto navrženy tak, aby byly atraktivní a snadno se čistily. Protože jsou vyrobeny z nerezové oceli, nekorodují ani se nelesknou a zachovají si svůj zářivý lesk po mnoho let.

Jednoduše je umyjte v ruce v teplé vodě s lehkým mýdlem a poté je nezapomeňte úplně vysušit utěrka. Nádobí se může v myčkách poškodit, proto je lepší se jejich používání vyhnout, pokud je to možné. Dezertní vidličky by měly být v době, kdy se nepoužívají, uchovávány na chladném a suchém místě. Tím se sníží pravděpodobnost jejich zrezivění nebo zmatnění. Vidličky by měly být uloženy ve skříňce nebo v zásuvce na příbory. Díky nim jsou vidličky vždy připraveny k použití.

Jak pečovat o dezertní vidličkaz nerezové oceli?

Po zakoupení sady dezertní vidlička na webu Kulina a zahájení jejich používání je nezbytné pochopit, jak o ně pečovat. Mezi základní tipy, které platí i pro některé další sady příborů, patří:

  • Jedním z nejlepších způsobů čištění dezertních vidliček z nerezové oceli je ruční mytí.
  • Po čištění je důležité vidličku řádně opláchnout, abyste se zbavili zbytků mýdla.
  • Vidličku byste měli vždy ihned po umytí osušit jemným ručníkem.
  • Pokud vidlici nepoužíváte, uchovávejte ji na suchém místě, abyste snížili riziko koroze.

Nakupovat můžete také sady jídelních příborů, čajová lžička a jídelní hůlky.