20 položek celkem
Kuchařský kufřík na 24 kusů WÜSTHOF
9 870 Kč
WU7384
Kuchařský kufřík na 18 kusů WÜSTHOF
5 210 Kč
WU7388
Pouzdro na nože Zwilling velké
Sticker
3 179 Kč –24 %
2 385 Kč
ZW35001009
Ochranné pouzdro na nože 26,5 x 3 cm WÜSTHOF
230 Kč
WU99203

Pouzdra na nože - chrániče a obaly na nože pro vaše kuchyňské poklady

Pouzdra na nože jsou jedním z nejlepších řešení, pokud chcete své nože chránit, a protože nože jsou často investicí, je dobré zajistit, aby zůstaly v dobrém stavu co nejdéle.

Pouzdra na nože nezabírají mnoho místa v kuchyňských zásuvkách, nezabírají místo na pracovní desce, takže jsou příjemnou alternativou blok na nože. Existují také různé typy pouzder na nože:

- jednotlivá ochranná pouzdra na nože, často nazývaná chrániče nožů, ochranná pouzdra na nože nebo pouzdra na nože, vyrobená z kůže, plsti, speciálního druhu viskózy nebo jiného materiálu vhodného pro nože

- pouzdra na nože, která pojmou až 24 nožů (jsou vyrobena ze dřeva nebo kovu a mohou být poměrně velká)

- textilní chrániče nožů, které pojmou mnoho nožů a díky rukojeti usnadňují jejich přepravu

Proč potřebujete pouzdro na nůž?

Kuchyňské nože je třeba skladovat odděleně. V opačném případě se jejich čepele rychleji otupí nebo se mohou naštípnout. Pouzdra na nože nezabírají v zásuvkách mnoho místa a jsou vhodným způsobem, jak uložit nože, které nepoužíváte příliš často. Nejlepším řešením je mít odpovídající pouzdro na nože pro každý speciální nůž v kuchyni a také na kuchařský nůž, který je nejlepším přítelem každého kuchaře!

Jaké jsou nejlepší způsoby skladování kuchyňských nožů?

Kromě pouzder na nože existují i další způsoby správného uložení kuchyňských nožů a na Kulina, najdete všechny možnosti. Pokud máte na kuchyňské desce volné místo, můžete si pořídit stylový blok na nože nebo magnetický stojan na nože, který můžete připevnit na zeď, což je prostorově úsporná varianta.