20 položek celkem
Pouzdro na nože Zwilling stredné
Sticker
2 410 Kč –29 %
1 697 Kč
ZW35001008
Kožené pouzdro na kuchařský nůž Forged Leather 22cm FORGEDSDV620865
Kožené pouzdro na Santoku nůž 18 cm Forged Leather FORGEDSDV620988
Kožené pouzdro na filetovací nůž Forged Leather


 Forged Leather FORGEDSDV620896
Kožené pouzdro na Santoku nůž 14 cm Forged Leather FORGEDSDV621015
Kožené pouzdro na řeznický nůž Forged Leather


 Forged Leather FORGEDSDV621077

Pouzdra na nože - chrániče a obaly na nože pro vaše kuchyňské poklady

Pouzdra na nože jsou jedním z nejlepších řešení, pokud chcete své nože chránit, a protože nože jsou často investicí, je dobré zajistit, aby zůstaly v dobrém stavu co nejdéle.

Pouzdra na nože nezabírají mnoho místa v kuchyňských zásuvkách, nezabírají místo na pracovní desce, takže jsou příjemnou alternativou blok na nože. Existují také různé typy pouzder na nože:

- jednotlivá ochranná pouzdra na nože, často nazývaná chrániče nožů, ochranná pouzdra na nože nebo pouzdra na nože, vyrobená z kůže, plsti, speciálního druhu viskózy nebo jiného materiálu vhodného pro nože

- pouzdra na nože, která pojmou až 24 nožů (jsou vyrobena ze dřeva nebo kovu a mohou být poměrně velká)

- textilní chrániče nožů, které pojmou mnoho nožů a díky rukojeti usnadňují jejich přepravu

Proč potřebujete pouzdro na nůž?

Kuchyňské nože je třeba skladovat odděleně. V opačném případě se jejich čepele rychleji otupí nebo se mohou naštípnout. Pouzdra na nože nezabírají v zásuvkách mnoho místa a jsou vhodným způsobem, jak uložit nože, které nepoužíváte příliš často. Nejlepším řešením je mít odpovídající pouzdro na nože pro každý speciální nůž v kuchyni a také na kuchařský nůž, který je nejlepším přítelem každého kuchaře!

Jaké jsou nejlepší způsoby skladování kuchyňských nožů?

Kromě pouzder na nože existují i další způsoby správného uložení kuchyňských nožů a na Kulina, najdete všechny možnosti. Pokud máte na kuchyňské desce volné místo, můžete si pořídit stylový blok na nože nebo magnetický stojan na nože, který můžete připevnit na zeď, což je prostorově úsporná varianta.