Bloky a stojany na nože

52 položek celkem
Blok na nože FLEXTEC WMF bambus
KULINA WEEKEND
2 451 Kč –15 %
2 083 Kč
WM1893854500
Magnetický blok WMF
KULINA WEEKEND
3 923 Kč –15 %
Magnetický blok WMF
Skladem (5 ks)
3 334 Kč
WM1880524500
Blok na nože FLEXTEC WMF nerez
KULINA WEEKEND
3 543 Kč –15 %
3 011 Kč
WM1893844500
Magnetická lišta na nože 34 cm, černá, Yaxell
Novinka
1 390 Kč
YAX37731
Nahoru
Další produkty

Bloky a stojany na nože - nejlepší ochrana vašich kuchyňských pokladů

Bloky na nože a magnetické stojany na nože jsou nejlepším řešením, pokud chcete své nože chránit, a protože nože jsou často velkou investicí, je dobré zajistit, aby zůstaly v dobrém stavu co nejdéle.

Bloky na nože - proč jsou pro vaše nože dobré?

Kuchyňské nože je třeba skladovat odděleně. V opačném případě se jejich čepele rychleji otupí nebo se mohou naštípnout. Bloky na nože nabízejí možnost bezpečného uložení s oddělenými otvory pro každý nůž. Při nákupu blok na nože byste měli vzít v úvahu počet nožů, které máte a obvykle používáte, velikost dostupných otvorů, materiál, ze kterého je blok vyroben, a to, jak se hodí k designu vaší kuchyně.

Dbejte na pravidelné čištění blok na nože , zejména pokud je vyroben ze dřeva, které má tendenci zadržovat vlhkost.

Jsou magnetické pásky na nože bezpečné pro vaše nože?

Magnetické stojany na nože jsou velmi praktické a relativně bezpečné pro vaše nože. Dbejte na to, abyste si koupili kvalitní nožový pásek a aby magnet nebyl ani příliš slabý, ani příliš silný. Slabý magnet může vaše nože upustit a příliš silný může zanechat stopy na jejich ostří.

Na Kulina vám nabízíme kvalitní lišty na nože a stylové bloky na nože, které jsou často dodávány s odpovídající sadou nožů. A blok na nože s noži je jedním z nejlepších svatebních darů, takže pokud chcete novomanželům nabídnout něco speciálního, je to zajímavý nápad. A než se rozhodnete, určitě si prohlédněte naše nejprodávanější bloky na nože !

Kam umístíte blok na nože?

Položte blok na nože vedle místa, kde obvykle používáte prkénko potravin. Pokud jste pravák, položte ji na pravou stranu, pokud sekáte levou rukou, položte ji na levou stranu.

Jaký způsob skladování nožů zvolit?

Bloky na nože jsou jistě velmi stylové a praktické, ale na kuchyňské desce musíte mít hodně místa. Magnetické stojany na nože připevněné na stěnu jsou také velmi pohodlné, ale musíte je umět bezpečně připevnit na stěnu kuchyně.

Ujistěte se, že vaše děti nelezou na kuchyňskou linku, protože nože v blok na nože nebo na magnetickém stojanu jsou pro ně snadno přístupné. Pokud máte malé děti, je lepší ukládat nože do kuchyňských zásuvek a používat pouzdro na nůž nebo blok na nože , který se vejde do kuchyňské zásuvky. Pro každý nůž budete mít samostatnou přihrádku a bude to bezpečné a prostorově úsporné řešení.