Kuchyňské náčiní Eva Solo

53 položek celkem
Lis na česnek s nádobkou Eva Solo
1 922 Kč –20 %
1 537 Kč
ES567625
Sada na úklid kuchyně Eva Solo
1 749 Kč –30 %
1 211 Kč
ES520430
Lis na citrusy Eva Solo
721 Kč –20 %
Lis na citrusy Eva Solo
Skladem (30 ks)
576 Kč
ES567613
Kulaté vícefunkční struhadlo Eva Solo
1 249 Kč –31 %
860 Kč
ES567125
Vařečka z nylonu Eva Trio Eva Solo
360 Kč –20 %
288 Kč
ES118601
Stěrka na těsto šedá Eva Trio Eva Solo
399 Kč –30 %
277 Kč
ES118062
Velká obracečka z nylonu Eva Trio Eva Solo
360 Kč –20 %
288 Kč
ES118653
Nahoru
Další produkty

✓ Praktické kuchyňské náčiní značky Eva Solo
✓ Nylonové vařečky, naběračky, servírovací lžíce a metličky
Lisy na česnek i citrusy, kráječe
✓ Dánská značka Eva Solo – stylová a chytrá řešení nejen do vaší kuchyně či interiéru

V nabídce prémiové dánské značky Eva Solo najdete velké množství praktického kuchyňského náčiní, mezi které patří například vařečky, naběračky, servírovací lžíce a metličky z nylonu. Vyberete si zde ale i kvalitní lisy na citrusy, lis na česnek s nádobkou, kráječ na pizzu či strunový kráječ na sýry.

Dánská značka Eva Solo patří mezi nejvýraznější výrobce nádobí a různých interiérových či outdoorových doplňků ve skandinávském stylu. Ten se vyznačuje nejen čistými liniemi, ale také svými inovativními a chytrými nápady. Značka si zakládá na jednoduchém, avšak stylovém designu. Za dobu svého působení za něj získala mnoho prestižních ocenění.

Vítejte ve světě kuchyňského náčiní Eva Solo! Zvyšte svůj kulinářský zážitek s naší výjimečnou kolekcí vysoce kvalitních a inovativních kuchyňských nástrojů. Pečlivě navržené jak pro funkčnost, tak styl, jsou tyto kuchyňské nástroje nezbytnými společníky pro každého, kdo oceňuje efektivní a elegantní vaření.

Naše kuchyňské nástroje Eva Solo jsou zhotoveny s precizností a pozorností k detailu, což vám zpříjemní a zefektivní čas strávený v kuchyni. Ať už jste zkušený kuchař nebo nadšený kuchař, naše nástroje jsou navrženy tak, aby zvýraznily vaše kuchařské dovednosti a přinesly nejlepší chuťové nuance do vašich pokrmů.

Od ergonomických rukojetí, které zajišťují pohodlný úchop, po chytré funkce, které usnadňují vaše vaření, jsou kuchyňské nástroje Eva Solo pečlivě konstruovány tak, aby zjednodušily vaše kuchařské úkoly. Ať už potřebujete špachtly, naběračky, kleště nebo jiné nezbytné nástroje, naše kolekce pokrývá širokou škálu nástrojů, které vyhovují vašim kulinářským potřebám.

Kvalita je zásadní v každém aspektu kuchyňského náčiní Eva Solo. Používáme odolné a potravinářsky bezpečné materiály, abychom zajistili, že naše nástroje obstojí i při pravidelném používání. Navíc naše moderní a elegantní designy přidávají do vaší kuchyně špetku sofistikace, která skvěle ladí s moderními estetickými standardy.

Přijměte radost z vaření s kuchyňským náčiním Eva Solo. Rozlučte se s frustrací způsobenou používáním nepříliš kvalitních nástrojů a objevte efektivitu a eleganci, které naše nástroje vnášejí do vaší kuchyně. Ať už připravujete jednoduchý pokrm pro sebe nebo hostíte gurmánskou večeři pro přátele a rodinu, naše kuchyňské nástroje budou vašimi důvěryhodnými společníky na každém kroku.

Prozkoumejte naši pestrou kolekci kuchyňského náčiní Eva Solo a objevte dokonalé nástroje, které posílí vaši kulinářskou kreativitu. Zvyšte úroveň svého vaření a dodáte svým pokrmům profesionální nádech. Zvolte Eva Solo a proměňte svou kuchyni v útočiště kulinářského mistrovství.