Kuchyňské náčiní Eva Solo

33 položek celkem
Sada na úklid kuchyně Eva Solo
1 819 Kč –18 %
1 487 Kč
ES520430
Vařečka z nylonu Eva Trio Eva Solo
389 Kč
ES118601
Lis na česnek s nádobkou Eva Solo
2 079 Kč
ES567625
Vařečka s dřevěnou rukojetí Nordic kitchen Eva Solo ES530460
Kulaté vícefunkční struhadlo Eva Solo
1 195 Kč
ES567125
Lis na citrusy Eva Solo
719 Kč
ES567613
Cedník z nerezové oceli O 20 cm Eva Trio Eva Solo
1 300 Kč
ES118020
Škrabka na zeleninu GREEN TOOL Eva Solo 14 cm zelená ES531512
Stěrka na těsto šedá Eva Trio Eva Solo
419 Kč
ES118062
Velká servírovací lžíce z nylonu Eva Trio Eva Solo ES118606
Malá obracečka z nylonu Eva Trio Eva Solo
389 Kč
ES118652
Velká obracečka z nylonu Eva Trio Eva Solo
389 Kč
ES118653
Mašlovačka s nerezovou rukojetí Eva Solo
449 Kč
ES118005
Nahoru
Další produkty

✓ Praktické kuchyňské náčiní značky Eva Solo
✓ Nylonové vařečky, naběračky, servírovací lžíce a metličky
Lisy na česnek i citrusy, kráječe
✓ Dánská značka Eva Solo – stylová a chytrá řešení nejen do vaší kuchyně či interiéru

V nabídce prémiové dánské značky Eva Solo najdete velké množství praktického kuchyňského náčiní, mezi které patří například vařečky, naběračky, servírovací lžíce a metličky z nylonu. Vyberete si zde ale i kvalitní lisy na citrusy, lis na česnek s nádobkou, kráječ na pizzu či strunový kráječ na sýry.

Dánská značka Eva Solo patří mezi nejvýraznější výrobce nádobí a různých interiérových či outdoorových doplňků ve skandinávském stylu. Ten se vyznačuje nejen čistými liniemi, ale také svými inovativními a chytrými nápady. Značka si zakládá na jednoduchém, avšak stylovém designu. Za dobu svého působení za něj získala mnoho prestižních ocenění.

Vítejte ve světě kuchyňského náčiní Eva Solo! Zvyšte svůj kulinářský zážitek s naší výjimečnou kolekcí vysoce kvalitních a inovativních kuchyňských nástrojů. Pečlivě navržené jak pro funkčnost, tak styl, jsou tyto kuchyňské nástroje nezbytnými společníky pro každého, kdo oceňuje efektivní a elegantní vaření.

Naše kuchyňské nástroje Eva Solo jsou zhotoveny s precizností a pozorností k detailu, což vám zpříjemní a zefektivní čas strávený v kuchyni. Ať už jste zkušený kuchař nebo nadšený kuchař, naše nástroje jsou navrženy tak, aby zvýraznily vaše kuchařské dovednosti a přinesly nejlepší chuťové nuance do vašich pokrmů.

Od ergonomických rukojetí, které zajišťují pohodlný úchop, po chytré funkce, které usnadňují vaše vaření, jsou kuchyňské nástroje Eva Solo pečlivě konstruovány tak, aby zjednodušily vaše kuchařské úkoly. Ať už potřebujete špachtly, naběračky, kleště nebo jiné nezbytné nástroje, naše kolekce pokrývá širokou škálu nástrojů, které vyhovují vašim kulinářským potřebám.

Kvalita je zásadní v každém aspektu kuchyňského náčiní Eva Solo. Používáme odolné a potravinářsky bezpečné materiály, abychom zajistili, že naše nástroje obstojí i při pravidelném používání. Navíc naše moderní a elegantní designy přidávají do vaší kuchyně špetku sofistikace, která skvěle ladí s moderními estetickými standardy.

Přijměte radost z vaření s kuchyňským náčiním Eva Solo. Rozlučte se s frustrací způsobenou používáním nepříliš kvalitních nástrojů a objevte efektivitu a eleganci, které naše nástroje vnášejí do vaší kuchyně. Ať už připravujete jednoduchý pokrm pro sebe nebo hostíte gurmánskou večeři pro přátele a rodinu, naše kuchyňské nástroje budou vašimi důvěryhodnými společníky na každém kroku.

Prozkoumejte naši pestrou kolekci kuchyňského náčiní Eva Solo a objevte dokonalé nástroje, které posílí vaši kulinářskou kreativitu. Zvyšte úroveň svého vaření a dodáte svým pokrmům profesionální nádech. Zvolte Eva Solo a proměňte svou kuchyni v útočiště kulinářského mistrovství.