Kávovar na překapávanou kávu KitchenAid 5KCM1209 šedá matná

Kód: KA5KCM1209EDG
Značka: KitchenAid
3 890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kávovar na překapávanou kávu KitchenAid je automatický a programovatelný. Můžete si nastavit časy přípravy kávy zvlášť pro všední dny a víkendy. Jeho 29 spirálových trysek se sprchovým efektem připraví kávu s plným aroma a plnou chutí, kdykoliv potřebujete.

1,7l skleněná nádoba je vhodná až pro 12 šálků. Součástí je trvalý filtr gold tone s měrkou šálků, omyvatelný v myčce. Disponuje dobře čitelným LCD displejem, automatickým vypnutím a funkcí pauzy a přelévání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

1207575884Kávovar na překapávanou kávu 5KCM1209 od výrobce KitchenAid má kapacitu 1,7 l, což umožňuje přípravu až 12 šálků překapávané kávy. Kávovar je opatřen 29 spirálovými tryskami se sprchovým efektem, které rovnoměrně prolévají mletou kávu a zajišťují optimální extrakci její chutě a aroma.

Kávovar KitchenAid je vybaven automatickou a 24-hodinovou programovatelnou technologií přípravy přelévané kávy. Díky tomu přesně ohřívá a po částech vypouští proud vody, louhuje stejně jako u procesu manuálního přelévání. To zajišťuje plné rozvinutí kávového aroma a přípravu kávy s plnou chutí v přesně ten čas, kdy potřebujete (klidně i v noci). Vše se nastavuje pomocí tlačítek a můžete si dokonce přednastavit zvlášť časy pro všední dny a víkendy. Důležité informace se pak zobrazují na přehledném LCD displeji.

Kávovar umožňuje automatické vypnutí, má funkci pauzy a přelévání. Dokáže udržet kávu teplou až 40 minut po její přípravě. Je vybaven trvalým filtrem pro opakované použití gold tone, který má na sobě měrku šálků, takže můžete vždy nasypat přesně tolik kávy, kolik potřebujete. Filtr nahrazuje klasické kuželové papírové filtry velikosti 4 (nikdy je nepoužívejte současně), je omyvatelný v myčce (na horní přihrádce), má odolný design, snadno se používá a čistí.

1,7l skleněná konvice má jedinečný design s hubičkou pro snadné vylévání bez rozlití a ergonomickou rukojeť pro snadnou a bezpečnou manipulaci.

SPECIFIKACE

Obsah balení:

1 x kávovar

1 x skleněná konvice o objemu 1,7 l

1 x trvalý filtr gold tone

Rozměry přístroje (d x š x v):  36,4 × 18,2 × 34 cm

Rozměry balení (d x š x v):  43,7 × 24,9 × 40,4 cm

Příkon: 1100 W

Napětí: 220 - 240 V

Frekvence: 50 - 60 Hz

Objem konvice: 1,7 l

Hmotnost výrobku: 3,3 kg

Hmotnost balení: 4,4 kg

Délka el. kabelu: 82 cm

Barva: šedá matná

Materiál:  Lisovaný plast / nerezová ocel

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Velice kvalitní kávovar na překapávanou kávu.

29 spirálových trysek se sprchovým efektem pro rozvinutí vůně a chuti kávy.

1,7l skleněná konvice s hubicí proti rozlití pro až 12 šálků kávy.

24-hodinová programovatelná technologie přípravy kávy.

Možnost nastavit zvlášť časy pro všední dny a víkendy.

Udrží kávu teplou až 40 minut.

Funkce automatického vypnutí a pauzy a přelévání.

Trvalý filtr s měrkou počtu šálků.

Filtr lze mýt v myčce na nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary na překapávanou kávu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.4 kg
Barva: Šedá
Typ produktu: Překapávač kávy
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Luxusní domácí spotřebiče v široké paletě barev
✓ Ikonický retro design
Špičková kvalita výroby a použitých materiálů
Široká nabídka doplňkového sortimentu a příslušenství

109145

Americký výrobce domácích spotřebičů KitchenAid se pyšní 100letou historií. Původní ikonický retro design baví zákazníky natolik, že přetrvává dodnes. Dlouhá životnost spotřebičů je důkazem pečlivé výroby a vysoké kvality použitých materiálů. Značka KitchanAid je však známá i pro svůj doplňkový sortiment. Ten tvoří široké příslušenství, špičkové nádobí či doplňky do kuchyně.

Americká značka KitchenAid působí na trhu od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl svůj první mixér do domácnosti. Traduje se, že když jeho žena tento prototyp robota vyzkoušela, vykřikla nadšením: ""I don't care what you call it, it's the best kitchen aid I've ever had!"" – ""Je mi jedno, jak ho nazýváš, ale je to nejlepší pomocník do kuchyně, jakého jsem kdy měla!"" A tak se zrodil název značky. V roce 1994 zavedl KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Na zachování původního vzhledu dbají i dnešní firemní návrháři, přestože pro vnitřní mechaniku využívají ty nejmodernějších technologie. Výsledkem jsou luxusní spotřebiče v retro stylu, které skvěle plní svou funkci, a zároveň perfektně doplní každý interiér.