Produkt se už neprodává

Karafa 0,5 l Tavola

1 kus v balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Moderní, stylová, praktická. To je karafa Tavola z bavorských skláren Spiegelau, která byla navržena ve spolupráci se špičkovými someliéry a restauratéry. Tence foukané stěny z průzračného křišťálu kontrastují se silným, stabilním dnem. Pokud vyhledáváte linie a tvary bez oblých křivek či zdobení, bude tato karafa vaším oblíbeným kouskem.

I přes svou střídmost si zachovává ladnost a eleganci a můžete ji tak kombinovat prakticky s jakýmkoli stylem. Krásně v ní vyniknout jak sytá červená vína, tak jiskrná bílá vína. Karafu můžete originálně využít nejen na víno, ale také na vodu a celou řadu dalších nápojů.

 • Karafa na víno o objemu 500 ml
 • Moderní design, čisté, střídmé linie
 • Vyvážený tvar se stabilním silným dnem a tence foukanými stěnami
 • Rozšiřující se okraj pro snadné nalévání/vylévání bez rizika rozlití
 • Stylové servírování domácího ledového čaje s ovocem
 • Také na vodu, limonádu a další nealkoholické nápoje
 • Velmi vhodná k podávání sudového vína i čepovaného piva
 • Zářivé, průzračné křišťálové sklo
 • Zvýšená odolnost proti rozbití
 • 100% bezpečné mytí v myčce
 • Ohleduplné k životnímu prostředí

Sklárna Spiegelau nabízí pestrou paletu nejrůznějších karaf, džbánků a dekantérů. Na své si přijdou milovníci střídmého a čistého designu, experimentátoři vyhledávající odvážné a neotřelé kousky i tradicionalisté oceňující klasiku, otisk ruční práce a řemeslný um.

Německá značka Spiegelau s téměř 500letou tradicí zpracování křišťálu nabízí pestrou paletu sklenic na víno, degustační sklenice, speciální sklenice pro konkrétní typ lihovin či sklenice na nealkoholické nápoje pro denní použití. Velmi známá je však zejména pro své jedinečné sklenice na pivo. Sortiment zahrnuje též řadu dekantérů, džbánků a karaf.

Prvotřídní kvalitu sklenic Spiegelau zaručuje kombinace výrobních postupů a technického know-how. Sklenice jsou také extrémně odolné: nezávislá laboratoř garantuje, že i po 1500 cyklech v myčce na nádobí zůstávají bez škrábanců a poškození a neztrácí lesk.

Za dlouhou životností a odolností sklenic vůči rozbití se z velké částí skrývá tzv. Platinum Glass proces. V průběhu výroby prochází roztavené sklo poplatinovanými trubkami, díky čemuž jsou odstraněny veškeré nečistoty a nesrovnalosti. Výsledkem této relativně nákladné technologie jsou sklenice pozoruhodně snoubící eleganci, funkčnost a trvanlivost.

Všechny sklenice Spiegelau jsou vyráběny z bezolovnatého křišťálu se speciálním složením, které zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost vůči mytí v myčce i vůči rozbití a také větší lesk oproti sklenicím vyráběným z levnějších variant skla.

KÓD: SP7110158

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu