Hrnky Eva Solo

12 položek celkem
Hrnek Nordic kitchen černý 0,4 l Eva Solo
379 Kč –26 %
279 Kč
ES502788
Hrnek Legio Nova bílá 0,35 l Eva Solo
480 Kč
ES887255
Sada šálků na espresso Eva Solo 2 ks, 80 ml šalvějové ES501120
Hrnek Nordic Kitchen černý 0,3 l Eva Solo
350 Kč –23 %
268 Kč
ES502790
Hrnek Legio 0,4 l Eva Solo
519 Kč –7 %
480 Kč
ES886273

Vítejte ve světě hrnků Eva Solo! Zvedněte svůj pitný zážitek díky naší výjimečné kolekci vysokokvalitních a stylových hrnků. Navrženy s ohledem na funkčnost a estetiku, tyto hrnky jsou nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, čaje, nebo všech, kdo si rádi vychutnávají svůj oblíbený nápoj ve stylu.

Vyroběné s precizností a z použitím prvotřídních materiálů, hrnky Eva Solo nabízejí dokonalou kombinaci formy a funkce. Ať už si užíváte svou ranní kávu, vychutnáváte si uklidňující šálek čaje, nebo si dopřáváte osvěžující ledový nápoj, naše hrnky poskytují pohodlný a příjemný pitný zážitek.

Přijměte potěšení z držení perfektně vyváženého hrnku s ergonomickými rukojetmi, které zajišťují pevný úchop. Promyšlený design našich hrnků také zahrnuje vlastnosti jako jsou uzavíratelná víčka odolná vůči polití a izolační vlastnosti, které vám umožní vychutnávat si nápoje při ideální teplotě po delší dobu.

Avšak hrnky Eva Solo nejsou jen funkční; jsou také prohlášením moderní elegance. Jejich současný a minimalistický design se bezproblémově vejde kamkoliv, ať už je to vaše kuchyň, kancelář nebo venkovní setkání. Tyto hrnky nejen zlepší estetický dojem vašich nápojů, ale také dodají špetku sofistikace vašemu okolí.

U Eva Solo máme váš pitný spokojenost a bezpečnost na mysli. Naše hrnky jsou bez škodlivých chemikálií, což zajišťuje, že vaše nápoje zůstanou čisté a nepoznamenané. Ať už hledáte klasický porcelánový hrnek, elegantní design ze nerezové oceli nebo pestrobarevnou možnost ze silikonu, naše rozmanitá škála má něco pro každý vkus.

Objevte naši kolekci hrnků Eva Solo a proměňte svou každodenní pitnou rutinu v luxusní zážitek. Najděte perfektní hrnek pro své oblíbené nápoje a užijte si spojení výjimečného designu a praktické funkcionality. Zvedněte své okamžiky pití na vyšší úroveň s hrnky Eva Solo dnes!