Hrnce WOLL

6 položek celkem
Titanový hrnec na indukci O 24 cm Titanium Nowo WOLL
3 565 Kč
WL124IL
Titanový hrnec O 28 cm Titanium Nowo WOLL
3 499 Kč
WL128N
Titanový hrnec na indukci O 20 cm Titanium Nowo WOLL
2 950 Kč
WL120IL
Titanový hrnec O 24 cm Titanium Nowo WOLL
2 650 Kč –7 %
2 460 Kč
WL124N
Titanový hrnec na indukci O 20 cm Diamond Lite WOLL
2 390 Kč
WL120DPI
Titanový hrnec O 20 cm Diamond Lite PRO WOLL
2 620 Kč –8 %
2 410 Kč
WL120DLP

Naše kolekce hrnců WOLL je základem kuchyně, který potřebuje každý domácí kuchař. Tyto hrnce, precizně vyrobené a navržené pro dlouhou životnost, jsou nezbytnou výbavou pro vaše kulinářská dobrodružství.

Když jde o vaření, správné náčiní dělá vše. Hrnce WOLL jsou navrženy tak, aby zajišťovaly rovnoměrné rozložení tepla, což zaručuje, že vaše pokrmy budou pokaždé dokonale uvařené. Ať už vaříte pikantní dušené maso nebo vaříte těstoviny, můžete se spolehnout, že hrnce WOLL zajistí konzistentní výsledky.

Jednou z výrazných vlastností hrnců WOLL je jejich nepřilnavý povrch. Díky němu je vaření nejen hračka, ale i čištění je hračka. Rozlučte se s drhnutím a namáčením pánví; s hrnci WOLL strávíte v kuchyni méně času a více času si vychutnáte jídlo.

Hrnce WOLL jsou kompatibilní s různými varnými deskami, včetně plynových, elektrických a indukčních, takže jsou univerzální pro jakoukoli kuchyňskou sestavu. Nemusíte si dělat starosti s tím, zda tyto hrnce budou fungovat s vaším sporákem - jsou navrženy tak, aby se bez problémů začlenily do vaší kuchyňské rutiny.

Dalším charakteristickým znakem hrnců WOLL je jejich trvanlivost. Tyto hrnce jsou konstruovány tak, aby odolaly zkoušce časem i při častém používání. Investujte do hrnce WOLL a získáte společníka do kuchyně, který vám bude dobře sloužit po mnoho let.

Díky široké škále velikostí a stylů si v naší kolekci hrnců WOLL vybere každý. Od malých pánví až po velké zásobní hrnce - najdete zde ideální hrnec, který bude vyhovovat vašim potřebám při vaření. Ať už vaříte pro rodinnou večeři, nebo experimentujete s novými recepty, hrnce WOLL vám pomohou.

Vylepšete svou kuchyni hrnci WOLL ještě dnes a pozvedněte své kuchařské umění. Díky své kvalitě, všestrannosti a trvanlivosti jsou tyto hrnce tajnou přísadou pro vytváření lákavých pokrmů, které si vaše rodina a přátelé zamilují.