Dózy na potraviny Brabantia

37 položek celkem
Sada dóz Square Brabantia šedá 4 ks
Sticker
1 129 Kč –20 %
903 Kč
BRAB122422
179219 doza square brabantia svetle sede viko 2 5 l 1
Sticker
355 Kč –20 %
284 Kč
BRAB122385
179333 4 doza square brabantia sede viko 2 5 l
Sticker
445 Kč –20 %
356 Kč
BRAB122408
2460 doza square 0 7 l sede viko
Sticker
273 Kč –20 %
218 Kč
BRAB122309
Nahoru
Další produkty

Vítejte v naší kolekci Brabantia dóz na potraviny! Ať už ukládáte zbytky jídla, připravujete si jídlo dopředu nebo organizujete spíž, Brabantia nabízí širokou škálu vysoce kvalitních dóz na potraviny navržených tak, aby udržely vaše jídlo čerstvé a vaši kuchyni byla v pořádku.

Naše dózy na potraviny jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou bez BPA a bezpečné pro skladování potravin. S vzduchotěsnými uzávěry a bezpečnými zámky můžete mít jistotu, že vaše jídlo zůstane čerstvé a plné chuti po delší dobu. Od malých dóz na svačinky po větší nádoby na skladování má Brabantia tu správnou velikost pro všechny vaše potřeby při skladování potravin.

Průhledný design našich dóz na potraviny vám umožňuje snadno vidět obsah uvnitř, což usnadňuje hledání toho, co hledáte, aniž byste museli otevírat několik dóz najednou. Navíc jejich skládací a zapadající design šetří cenné místo ve vašich kuchyňských skříňkách nebo spíži.

Dózy na potraviny od Brabantia nejsou jen funkční, ale také esteticky příjemné. S elegantním a moderním designem dodávají vaší kuchyni šmrnc. Ať už dáváte přednost jednobarevnému vzhledu nebo živým barvám, naše kolekce nabízí různé možnosti, které odpovídají vašemu vkusu a dekoraci kuchyně.

Čištění našich dóz na potraviny je hračka. Jsou vhodné do myčky na nádobí, což usnadňuje udržování jejich čistoty a hygieny.

Investujte do dóz na potraviny od Brabantia a zažijte pohodlí při ukládání a organizaci potravin stylovým a efektivním způsobem. Prohlédněte si naši kolekci ještě dnes a vyberte si dokonalé dózy na potraviny, které vyhovují vašim potřebám. S Brabantia můžete uchovávat potraviny čerstvé, kuchyni udržet v pořádku a těšit se na jednoduchou přípravu a skladování jídel.