Akce
-25 %

Produkt se už neprodává

Digitální teploměr na maso Profi Plus

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x Digitální teploměr, 3x baterie 1,5 V LR44

Digitální teploměr na maso Profi Plus má v kuchyni všestranné využití. Můžete jej použít například u teplých a studených nápojů a pokrmů. Tento teploměr se vyznačuje extrémně krátkou dobou reakce a měření v rozsahu 4-10 vteřin. Můžete s ním měřit pokrmy nebo nápoje ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Rozsah měření leží mezi -40 až +200 °C resp. -40 až +392 °F a to vše s maximální odchylkou +_ 1°C od skutečné teploty. Numerický LCD displej je podsvícený a velmi světlý.

Jak funguje:

Nepoužívejte teploměr v zavřené troubě. Zasuňte jej nebo přidržte na několik vteřin u pokrmu - a hotovo! Teploměr stačí očistit utěrkou - NENÍ vhodný do myčky.

Pod sérií "Profi Plus" se skrývá přes 100 různých pomocníků do kuchyně, které dostojí i nejvyšším požadavkům profesionálních kuchyní. Robustní provedení v kvalitním Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10), je zcela stabilní a trvanlivé, voděodolné a zaručeně vhodné do myčky nádobí - jednoduše nezničitelné. Náročný a současně nadčasový design sluší každé moderní kuchyni.

KÓD: WM1872386030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu