Dětské háčky a ramínka

1 položek celkem
BV82049855 1
980 Kč
BV82049855

Dětské háčky a věšáky - funkční a stylové předměty pro organizaci vašich dětí

Co jsou dětské háčky a věšáky?

Pokud máte omezený úložný prostor, je nejlepší volbou nástěnná úložná jednotka. Tyto dětské háčky a věšáky lze přidat do dětského pokoje, herny nebo dokonce do šatny a získat tak přesně takový úložný systém, jaký chcete.

Tato sbírka dětských háčků nejenže poskytuje místo pro věci vašeho dítěte, ale také mu dává další kousek odpovědnosti za domácnost. Na Kulina, máme skvělou kolekci dětských háčků a věšáků, které doplní styl každého dětského pokoje, ať už se jedná o dívčí nebo chlapecký pokoj.

Proč bych měl mít pro své děti háčky?

Háčky představují výhodnou možnost pro nezávislost, organizaci, bezpečnost a vytváření správných návyků. Dětský háček podporuje organizaci a snižuje nepořádek tím, že nabízí vymezený prostor pro zavěšení věcí, jako jsou bundy, batohy a čepice. Nejenže tak udržují svůj obytný prostor uklizený, ale také snadno najdou své věci.

Kromě toho háček pro děti umožňuje personalizaci a vyjádření jejich osobnosti a také šetří čas během ranní špičky a zvyšuje bezpečnost prostoru tím, že snižuje riziko zakopnutí.

Jak nainstalovat dětský závěs?

Instalace dětského háčku a věšáku je stejně jako u běžného háčku velmi snadná. Začněte tím, že se rozhodnete pro dobrou oblast, která je v dosahu vašeho dítěte. Připravte si potřebné vybavení, které by mělo zahrnovat vrtačku, šrouby, šroubovák, vodováhu (je-li třeba) a měřicí pásmo. Při pokládání sádrokartonových desek použijte k podepření stěnové hmoždinky. Vyvrtejte otvor, umístěte kotvu a pomocí šroubů namontujte hák nebo závěs. Pokud však s instalací váháte nebo jste nejistí, obraťte se na kvalifikovaného řemeslníka nebo si nechte poradit od kompetentní osoby.

Podívejte se na Kulinana kolekci dětských háčků a věšáků, kde najdete vhodné a praktické prvky, které dodají vašemu dětskému prostoru styl, a pokud potřebujete další úložná řešení, určitě se podívejte na naši nabídku úložných boxů na hračky.