Akce TIP
-20 %

Fissler

Čistící přípravek na nerezovou ocel

lze na nádobí, desku sporáku a výlevky

  • 359 Kč 287 Kč
  • skladem 7 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: FS02100291001
Značka: Fissler
Barva / rozměry: V 250 ml

Popis produktu

Čistící přípravek Fissler na nerezovou ocel snadno a bez šrábanců odstraní připálené nečistoty a tuk. K tomu, aby vám nádobí sloužilo dlouho, je potřeba o něj pečovat. Nádobí Fissler je vyrobeno z ušlechtilé robustní oceli 18/10 a velice snadno se čistí. Někdy se však může stát, že dojde k připálení a zbytky jídla ulpí na povrchu nádobí – čistič na nerez je vhodným a snadným řešením. Můžete ho také použít na vyčištění horní desky sporáku nebo k odstranění zbytků usazenin z výlevek. Přípravek je silný a zároveň ekologický.

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCE: 021 002 91 001

O značce Fissler

Fissler

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Její nádobí vyniká precizním zpracováním, účelností a důmyslným designem. Jakkoliv je Fissler jednou z německých superznaček, je až dosud rodinným podnikem.