Černá kolekce Smeg

11 položek celkem
SMEG KUCHYNSKY ROBOT CERNA STUDIO 02
15 890 Kč –5 %
14 990 Kč
SMESMF03BLEU
SMEG ELEKTRICKY MLYNEK NA KAVU CERNA STUDIO 04
6 850 Kč
SMECGF01BLEU
SMEG RYCHLOVARNA KONVICE CERNA MATNA STUDIO 02 SMEKLF03BLMEU
SMEG MINI RYCHLOVARNA KONVICE CERNA STUDIO 02
3 650 Kč –10 %
3 285 Kč
SMEKLF05BLEU
SMEG KONVICE S REGULACI TEPLOTY CERNA STUDIO 02 SMEKLF04BLEU
SMEG RYCHLOVARNA KONVICE CERNA STUDIO 02
4 650 Kč
SMEKLF03BLEU
SMEG TOPINKOVAC CERNA MATNA STUDIO 02 SMETSF01BLMEU
SMEG PAKOVY KAVOVAR CERNA STUDIO 01
10 690 Kč
SMEECF01BLEU
SMEG TOPINKOVAC CERNA STUDIO 02
4 650 Kč
SMETSF01BLEU
SMEG KAVOVAR NA PREKAPAVANOU KAVU CERNA STUDIO 04
5 550 Kč
SMEDCF02BLEU
SMEG RUCNI MIXER CERNA STUDIO 04
4 490 Kč –9 %
4 050 Kč
SMEHMF01BLEU

Vítejte v sofistikovaném provedení SMEG v černé barvě. Tato nádherná kolekce představuje ikonický design spotřebičů SMEG v elegantní černé barvě a dodá vaší kuchyni nádech elegance a modernosti.

Společnost SMEG je proslulá svou výraznou retro estetikou a černá kolekce není výjimkou. Tyto spotřebiče jsou víc než jen kuchyňské nástroje; jsou to výrazné kousky, které vnesou do vašeho kulinářského prostoru pocit nadčasové krásy.

Základem černé kolekce SMEG je efektivita a preciznost. Od chladniček po trouby a další spotřebiče jsou navrženy tak, aby zjednodušovaly vaše kuchyňské úkoly a zároveň vytvářely odvážný vizuální dojem. Tyto spotřebiče nejsou jen o stylu; poskytují špičkový výkon.

Bezpečnost je prvořadá a černá kolekce obsahuje různé bezpečnostní prvky. Od časovačů trouby až po bezpečnostní zámky indukční varné desky - můžete se spolehnout na spolehlivý výkon a bezpečnost těchto spotřebičů.

Přizpůsobení je klíčové, pokud jde o vytvoření ideální kuchyně, a kolekce SMEG Black nabízí řadu možností. Ať už chcete vytvořit dramatický a moderní design kuchyně, nebo dodat svému prostoru nádech sofistikovanosti, tyto spotřebiče vám umožní vytvořit si dokonalou estetiku kuchyně.

Čištění a údržba jsou bezproblémové díky snadno čistitelným povrchům a součástem mnoha spotřebičů z černé kolekce SMEG. Rozlučte se s únavnými kuchyňskými pracemi a dopřejte si více času na vaření a vychutnávání vašich kulinářských výtvorů.

Černá kolekce SMEG zahrnuje různé spotřebiče, které uspokojí různé potřeby a preference v kuchyni. Ať už chcete elegantní černou chladničku jako ústřední bod nebo černou indukční varnou desku, která vylepší vaše kuchařské snažení, v této kolekci najdete něco, co vyhoví vašim požadavkům na styl a funkce.

Černá kolekce SMEG je více než jen kuchyňské spotřebiče; je to prohlášení o modernosti a funkčnosti. Prozkoumejte naši nabídku ještě dnes a poznejte dokonalou kombinaci moderního designu a špičkového výkonu ve vaší kuchyni.