Microplane

Struhadlo 4stranné Elite Box se zásobníkem černé Specialty

5 typů strouhacích ploch, dvě průhledná okénka s ryskami

 • 1 330 Kč
 • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: MI34019
Značka: Microplane
Série: Microplane Specialty
Barva / rozměry: černá / 27 x 13,5 x 9,3 cm, V 600 ml
Materiál: nerezová ušlechtilá ocel
plast
vhodné do myčky

Popis produktu

Klasické čtyřboké struhadlo Elite Box ze série Specialty americké značky Microplane® s integrovaným zásobníkem a šikovnými okénky s ryskami vám usnadní práci v kuchyni při jakékoli příležitosti. Nabízí hned pět funkčních ploch nejčastěji používaných typů struhadel: jemné, hrubé, ultra hrubé, široký plátkovač a tzv. stužkové struhadlo, které umožňuje pohyb v obou směrech a vytváří efektní širší proužky.

Pogumovaná rukojeť a protiskluzná základna zajistí, že struhadlo máte bezpečně a pevně v rukou, práce s ním je komfortní a efektivní. Díky výsuvnému dnu funguje struhadlo zároveň jako zásobník nastrouhaných ingrediencí, o jejichž obsahu máte přehled díky dvěma praktickým okénkům s ryskami. V kuchyni profesionálů ani v domácnosti se tento pomocník neztratí a rozhodně nezapadne mezi zbytečnosti.

 • Oblíbené čtyřstranné struhadlo s 5 funkčními plochami a zásobníkem
 • Jemné struhadlo na zázvor, koření, chilli, česnek, parmezán, ořechy, čokoládu či citrusovou kůru
 • Hrubé struhadlo pro větší nudličky sýrů, vajíček, uzenin, zeleniny nebo ovoce
 • Ultra hrubé struhadlo pro velmi výrazné kousky např. brambor a zeleniny na smažené a pečené placičky
 • Struhadlo na širší proužky (tzv. stužkové) pro strouhání v obou směrech vytváří strukturované, efektní hobliny
 • Široký plátkovač na velké plátky zeleniny do salátů, hrušky na koláč či máslo pro křehká těsta
 • Integrovaný zásobník s kapacitou 600 ml s odnímatelným dnem
 • Dvě transparentní okénka s ryskami pro přehled o obsahu zásobníku
 • Protiskluzná ergonomická rukojeť a pogumovaná základna pro pohodlné a bezpečné zacházení
 • Strouhání bez rozdrobování, rozmělňování a drcení potravin
 • Rychlé, účinné a přesné použití bez námahy a tlaku
 • Včetně transparentního ochranného obalu pro bezpečné uložení do zásuvky
 • Trvale ostrá funkční část z kvalitní nerezové oceli vyrobené v USA
 • Tělo struhadla je vyrobeno z odolného plastu
 • Snadné čištění pomocí houbičky/kartáčku pod tekoucí vodou
 • Vhodné do myčky nádobí

Upozornění: Vzhledem k opravdu vysoké ostrosti struhadel doporučujeme pro vaši bezpečnost používat rukavice či chrániče prstů Microplane®!

Spolehlivost, efektivita a preciznost kuchyňských pomocníků jsou požadavky nejen ze strany profesionálů, ale také hobby kuchařů. Vysoce kvalitní výsledek v chuti a vzhledu pokrmů se totiž v dnešní době očekává i od domácí kuchařské alchymie, která se stala posedlostí a celosvětovým společenským fenoménem.

Řada Specialty obsahuje různé speciální kráječe, mlýnky, struhadla a doplňkové příslušenství. Produkty jsou navrženy do posledního detailu tak, aby v maximální možné míře usnadňovaly práci v kuchyni a umocnily vaši radost a požitek z vaření. Každý výrobek ze série Specialty se vyznačuje jedinečným moderním designem ve spojení s vysoce funkčními a praktickými vlastnostmi. Každodenní příprava pokrmů se díky těmto pomocníkům stane snadnější a bezpečnější a všechny kuchyňské úkony, od krájení přes strouhání a sekání po zdobení jídel i nápojů, budou od nynějška vaší oblíbenou činností.

Rodinná americká firma Microplane® se sídlem v Arkansasu se zaměřuje na výrobu revolučních, výjimečně ostrých kuchyňských pomůcek od poloviny 90. let. Sortiment zahrnuje několik desítek struhadel určených na nejrůznější použití, ale na první pohled nejvíce zaujmou úzká, podlouhlá struhadla Premium Classic. Na rozdíl od většiny konkurenčních produktů, které jsou vyráběny lisováním (zoubky jsou stejně silné jako zbytek funkční části, a proto nejsou tak ostré), používá Microplane® proces fotoleptání, který s maximální přesností zaostřuje hranu každého jednotlivého zoubku struhadla. Vznikají tak naprosto precizní, dokonale funkční produkty, které vám usnadní a zefektivní práci v kuchyni každý den.

Firmu v roce 1967 založili otec a dědeček současného výkonného ředitele firmy, kterým je Chris Grace. Od původního zaměření na výrobu počítačových komponentů se společnost propracovala až k současné nabídce kuchyňských pomocníků, produktů určených pro péči o tělo a bez velkého překvapení rovněž nástrojů pro opracování dřeva. O poctivosti značky vypovídá i následující výrok: "Ve skutečnosti je to o lidech, kteří stojí za procesem výroby, pracují na strojích a vyrábějí naše prémiové produkty. Jsou to naši hrdinové."

KÓD VÝROBCE: 34019

O značce Microplane

Microplane

Americká značka Microplane® nabízí pestrou paletu kuchyňských pomocníků, určených zejména na strouhání. V jejím sortimentu tak naleznete struhadla klasická a čtyřstranná, ale i řadu speciálních typů. Všechny produkty spojuje 40 let zkušeností a velmi ostré plochy z ušlechtilé nerezové oceli, vyráběné jedinečnou metodou fotoleptání.