Riedel

Sklenice Coupe/Coctail/Moscato Superleggero

1 kus v balení

  • 3 075 Kč
  • skladem 2 ks
    další kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: RD442509
Značka: Riedel
Série: Riedel Superleggero
Barva / rozměry: v 18,2 cm, V 290 ccm
Materiál: křišťál
ručně foukané
vhodné do myčky
vyrobeno ručně

Popis produktu

I když ostatní sklenice Superleggero vychází tvarem ze série Sommeliers, sklenice Coupe / Coctail / Moscato má zcela nový tvar. Superleggero řada je štíhlejší, delší a ladnější. Hlavní rozdíl poznáte na první dotek - sklenice Superleggero jsou nadpozemsky lehké.

Sklenice Coupe / Coctail / Moscato Riedel doporučuje na:

  • Coupe
  • Coctail
  • Moscato

Série SUPERLEGGERO

Sklenice Superleggero jsou dalším krokem na cestě k dokonalým, ručně vyráběným sklenicím na víno.
Jsou vyrobené z křišťálu nepřekonatelně tenkého a lehkého, který je ručně foukán mistry skláři. Série Superleggero vyžaduje při výrobě neobyčejnou zkušenost a zručnost. Štíhlá silueta je zdůrazněná použitím nejtenčí stopky v historii skláren Riedel, výrazně odlehčená je část, kde se stopka spojuje se základnou. Aby oslavili tento úspěch, vůbec poprvé umístili skláři název série na základnu sklenic.

Název Superleggero pochází z italštiny a znamená „superlehký“. V souladu s filosofií značky Riedel je série Superleggero navržená tak, aby vyzdvihla chuť vína. Sérii doplňuje Superleggero decanter.

Maxmilian Riedel, představitel 11. generace sklářů Riedel, říká „S ohledem na uplynulých 60 let vývoje je nová Superleggero série navržená tak, aby spojila kouzlo ručně foukaného skla a neobyčejnou lehkost“.

KÓD VÝROBCE: 4425/09

O značce Riedel

Riedel

Nápojové sklo německé značky Riedel v sobě spojuje více než 250 let tradice s moderními technologiemi a inovacemi. Ve světě profesionálních someliérů i zapálených milovníků vína si společnost vybudovala jméno díky sklenicím, které jsou specificky tvarované dle jednotlivých odrůd vín. Produkty ze skláren Riedel jsou zárukou a synonymem pro prvotřídní kvalitu a vybraný design.