Riedel

Sklenice Champagne Veritas 2 ks

  • 1 495 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: RD644928
Značka: Riedel
Série: Riedel Veritas
Barva / rozměry: v 23,5 cm, V 445 ccm, Ø v nejširším místě 8,5 cm
Materiál: křišťál
strojová výroba
vhodné do myčky

Popis produktu

Sklenice Champagne Veritas, Riedel doporučujeme na:

  • Cuvée Prestige
  • Šumivá vína
  • Blanc de Blancs

Série VERITAS:

Kolekce sklenic uvedená na trh v roce 2014

Veritas jsou nepřekonatelně tenké a lehké, strojově vyráběné sklenice z olovnatého křišťálu. Sklenice Veritas v sobě spojují šarm ručně foukaného skla s neomylnou přesností zpracování, které lze dosáhnout pouze strojovou výrobou. Tato série obsahuje tvary sklenic na nejoblíbenější světové odrůdy vín. Série Veritas kombinuje to nejlepší z designu sklenic Riedel s nejmodernějšími technologiemi výroby.

Funkční, kvalitativně hodnotné, cenově přístupné, vyráběné ve velkých počtech – společnosti Riedel se podařilo přesvědčit konzumenty i restauratéry po celém světě, že požitek z vína začíná u správné sklenice.

Kolekce Veritas, stejně jako Vinum od Georga Riedela, se řídí principem, že obsah definuje formu. Tato série je velmi vhodnou variantou vaší "vitrum-vinotéky" pro každý den.

KÓD VÝROBCE: 6449/28

O značce Riedel

Riedel

Nápojové sklo rakouské značky Riedel v sobě spojuje více než 250 let tradice s moderními technologiemi a inovacemi. Ve světě profesionálních someliérů i zapálených milovníků vína si společnost vybudovala jméno díky sklenicím, které jsou specificky tvarované dle jednotlivých odrůd vín. Produkty ze skláren Riedel jsou zárukou a synonymem pro prvotřídní kvalitu a vybraný design.