WMF

Set lžiček na müsli Nuova

  • 279 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM1291926042
Značka: WMF
Série: WMF Nuova
Designér: Jutta Keil
Barva / rozměry: d 16,5 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky

Popis produktu

Set obsahuje:

  • 2x lžička na müsli

Lžička na müsli Nuova pro váš příjemný začátek nového dne. Je mírně větší než lžička na kávu, ale zároveň menší než klasická polévková lžíce. Zepředu je hodně zakulacená, má hlubokou funkční část a díky mírně delší rukojeti vám nesklouzne dovnitř misky. Zkrátka lžička padnoucí do vaší ruky i úst, dokonale vhodná na podávání cereálií s mlékem či jogurtem.

Speciální příbory ze série Nuova z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® v leštěném provedení díky svému promyšlenému designu usnadňují každodenní činnosti, navíc jsou krásné na pohled. Kouzlo série Nuova tkví v její celistvosti a návaznosti tvarů, jednotlivé kousky příborů do sebe dokonale zapadají. Designéři Jutta Keil a André Stocker je obdařili atraktivním a nadčasovým designem, který je vhodný jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každodenní použití.

Příbor je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí. Příbory je možné mýt v myčce nádobí.

KÓD VÝROBCE: 12.9192.6042

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.