Pěnovačky

5 položek celkem
Pěnovačka Profi Plus O 11 cm WMF
679 Kč
WM1871026030
Pěnovačka/naběračka B Bois de Buyer
599 Kč
DB270104
Děrovaná naběračka DAILY Nicolas Vahé 29 cm stříbrná NV160670013
Děrovaná lžíce/pěnovačka B Bois de Buyer
599 Kč –14 %
514 Kč
DB270100
Pěnovačka Pro nerez ZWILLING
819 Kč –15 %
693 Kč
ZW37160005

Drážkovací lžíce - pohodlné smažení

K čemu se používají drážkované lžíce?

Drážkované lžíce jsou kuchyňské náčiní drážkami nebo otvory v misce, které je odlišují od běžných lžic nebo lžic na míchání. Drážkovací lžíce lze použít k řadě kulinářských úkonů, jako jsou např

  • cedění kousků potravin z tekutin (vývar, vroucí voda, omáčka atd. ), proto se jim říká cedník
  • fritování - smažení potravin v hlubokém, horkém oleji
  • odkapávání těstovin - pokud chcete těstoviny z vařící vody odcedit, můžete je nabrat pomocí děrované lžíce a zároveň nechat odtéct horkou vodu

Na Kulina, nabízíme celou řadu drážkovaných a cedník lžic, které budou ideální pro odkapávání hustších nebo řidších omáček od předních výrobců, jako jsou např de Buyer a WMF.

Jaký je rozdíl mezi děrovanou a děrovanou servírovací lžíce?

Děrovaný servírovací lžíce a drážkovaná lžíce servírovací lžíce oba typy lžic se používají k odkapávání nebo servírování jídla, ale liší se svou konstrukcí a funkcí. Rozdíl je v podstatě ve velikosti a tvaru jejich otvorů.

Drážkovaná lžíce má větší otvory, které umožňují odtékání hustších omáček a menších částeček potravin při servírování. Děrovaná servírovací lžíce má menší otvory pro odtok přebytečné šťávy, sirupu nebo vody.

Nezapomeňte si prohlédnout také naši nabídku sadkuchyňské náčiní a cedníků a sítek, abyste dosáhli co nejlepších výsledků svých kulinářských pokusů.