WMF

Porcelánový hmoždíř Gourmet

  • 699 Kč
  • skladem 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM0645416040
Značka: WMF
Barva / rozměry: Ø 12 cm, v 10 cm, palička 16 cm, hmotnost 850 / 650 g
Materiál: porcelán

Popis produktu

Porcelánový hmoždíř Gourmet v bílé barvě je jedním z velmi praktických výrobků obsáhlé řady pomocníků v kuchyni od německé společnosti WMF. Použitý design je elegantní a praktický. Hmoždíř je glazován po vnější straně, jeho vnitřní povrch a spodní část paličky jsou bez glazury pro dosažení optimálního třecího efektu.

Hmoždíř je neocenitelným nástrojem především při drcení sušeného koření a bylinek, při výrobě marinád, kořenících směsí, omáček nebo domácího bylinkového pesta.

Porcelánový hmoždíř Gourmet ve stručnosti:

  • Pro drcení koření či přípravu domácího bylinkového pesta
  • Vyroben z kvalitního bílého porcelánu
  • Glazovaný z vnější strany s logem WMF
  • Palička se pohodlně drží

Gourmet je názvem série užitečných pomocníků do kuchyně německé společnosti WMF. Obsahuje rozličné pomocníky při vaření nepostradatelné: škrabky, kráječe, sítka či cedníky. Nesmí chybět palička na maso, louskáček na ořechy nebo kvalitní hmoždíř.

Malí pomocníci převážně z odolné nerezové oceli, jež odvedou velký kus práce a ušetří čas. Díky použití kvalitních materiálů a moderních technologií při jejich výrobě vám navíc vydrží sloužit dlouhá léta.

KÓD VÝROBCE: 06.4541.6040

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.