WMF

Pařák 20 cm Function 4

  • 2 499 Kč
  • na cestě 2 kusy
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM0766206380
Značka: WMF
Série: WMF Function 4
Designér: NOA Design
Barva / rozměry: Ø 20 cm, v 10 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky

Popis produktu

Podrobné rozměry:

  • Ø 20 cm
  • hmotnost hrnce 0,75 kg
  • šířka s uchy 29 cm
  • výška 10 cm

Pařák 20 cm Function 4 je vhodný pro šetrné vaření ve vodní páře. Např. brokolice, brambory nebo filet z lososa tak bude v mžiku hotový. Pařák s potravinami jednoduše zavěste nad vroucí vodu v hrnci a zavřete zasouvací poklicí. Tento způsob vaření je skutečně velmi zdravý, neboť se vitamíny a minerální látky neuvolňují do vody. Mimo to lze tento pařák s nožičkami použít jako cedník.

Function 4 je série hrnců pro individualisty. Nabízí oproti běžným sériím hrnců 4 doplňkové funkce prostřednictvím variabilních pozic poklice. Poklice má čtyři různé pozice pro vylévání - pro vylití celého obsahu, velký otvor se sítkem, malý otvor se sítkem a uzavřená pozice. Označení pro přesnou pozici poklice je umístěno na kovovém kruhu. Poklice hrnců má silikonový prstenec, aby se poklice dala zavřít zcela tiše. Každý hrnec ze série hrnců Function 4 má vnitřní stupnici.

KÓD VÝROBCE: 07.6620.6380

O značce WMF

WMF

Značka WMF je synonymem německé preciznosti, tradice, moderních technologií a trendů. Cílem firmy s více než 160 lety zkušeností je zprostředkovat svým zákazníkům perfektní vybavení pro vaření a servírování. Ergonomické, vzhledově propracované a zároveň vysoce kvalitní produkty se pyšní řadou designových ocenění a technologických patentů.