O nás

Seznamte se s Kulinou, prémiovým internetovým obchodem pro vaši kuchyni a bydlení. Jsme moderní e-shop s téměř 10letou tradicí. Jen u nás najdete na jednom místě výběr značek, které jsou světovými leadery v oblasti vaření, stolování a home designu. Jsme tým nadšených profesionálů a našim náročným zákazníkům poskytujeme odpovídající servis.

Jsme inspirací 

Do našeho portfolia vždy vybíráme značky, za kterými stojí charismatické osobnosti zakladatelů, designérů a výrobních mistrů. Dnes, kdy je kvalita běžným standardem, je filozofií těchto výrobců být o krok napřed. Kombinací moderních technologií a prověřených postupů přicházejí s produkty, které mají něco navíc – příběh značky, její DNA. Rozdíl spočívá nejen v detailech, ale i v přístupu. Společnosti s tradicí nesou svým jménem odpovědnost za každý jednotlivý produkt, který opustí výrobní závod. Výsledkem jejich snažení je to nejlepší v daných segmentech. S Kulinou tak můžete poskládat doslova ideální vybavení vaší kuchyně a domácnosti.

 

Zákaznická péče

Vaše spokojenost je pro nás klíčovou hodnotou, a proto dbáme na osobní přístup a rychlé vyřízení objednávky. Samozřejmostí je nadstandardní reklamační servis (často i v pozáruční době) a možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 30 dnů. Pokud máte jakýkoliv problém nebo se chcete dozvědět víc, je vám k dispozici náš specialista zákaznické linky na bezplatném telefonním čísle nebo online chatu.

 

Rádi se setkáme osobně!

Náš sklad o rozloze 4 000 m² slouží zároveň i jako výdejní místo pro osobní odběry a showroom s prodejnou. Můžete si u nás vyzvednout objednávku nebo si nechat poradit vyškoleným personálem a zakoupit zboží na místě. Naši prodejci znají produkty nejen z katalogů, sbírají i zkušenosti od našich zákazníků a na školeních samotných výrobců.

 

Když jsem téměř před 10 lety chtěl zakoupit kvalitní pánev, zjistil jsem, že není kde. Založit vlastní e-shop se značkovým zbožím vyvolala má osobní potřeba. Od té doby sice e-shopů se značkovým zbožím přibylo, ale Kulina stále zůstává jedinečná. 
Zbyšek Pertlíček, CEO SPOLEČNOSTI