WMF

Lopatka na dort Nuova

  • 285 Kč
  • skladem 8 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Lopatka na dort Nuova je nabízena nejen jako pomůcka k servírování dortů a koláčů, ale také s ní u stolu snadno naservírujete pizzu, lasagne nebo paštiku. Díky trojúhelníkovitému tvaru je obzvláště vhodná k servírování malých i velkých kousků dortu.

Lopatka na dort Nuova ve stručnosti:

  • Pomůcka k servírování dortů a koláčů
  • Vhodná i na servírování pizzy nebo např. lasagní
  • Vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce nádobí

Speciální příbory ze série Nuova z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® v leštěném provedení díky svému promyšlenému designu usnadňují každodenní činnosti, navíc jsou krásné na pohled. Kouzlo série Nuova tkví v její celistvosti a návaznosti tvarů, jednotlivé kousky příborů do sebe dokonale zapadají. Designéři Jutta Keil a André Stocker je obdařili atraktivním a nadčasovým designem, který je vhodný jak pro slavnostní příležitosti, tak pro každodenní použití.

Příbor je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí. Příbory je možné mýt v myčce nádobí

KÓD VÝROBCE: 12.9148.6040

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.

Kód: WM1291486040
Značka: WMF
Série: WMF Nuova
Designér: Jutta Keil
Barva / rozměry: d celková 23 cm, čepel 12 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky